Myom - co mě čeká?

103
1.7.15 09:58

Myom- co mě čeká?

Ahoj,
nadpis asi hovoří za vše…
Na prohlídce mi gyndr. zjistila na pravém vaječníku myom. Čeká mě sono vyšetření a pak se uvidí. Ale jelikož moje mamka je po rakovině vaječníku moc iluzí si nedělám. A to ještě nemám ani histologii stěru chjo… Mám strach a proto bych ráda kdyby někdo kdo si tím už prošel mi napsal co mě čeká, jak probíhá operace a rekonvalescence. Jen se modlím, aby nebyl zhoubný :,(. To se stejně zjistí až po operaci, když odeberou vzorky ne??? Mám malýho kluka a jsme sami tak se o něj bojím.. :(
A ještě mám i kýlu myslíte, že je možný, aby mi to vyřízly oboje naráz a neřezaly do mě zbytečně na několikrát??
Děkuju za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2406
1.7.15 10:03

Myomy většinou zhoubné nejsou :palec: neboj…( taky jeden mám..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
1.7.15 10:07

Pokud Ti řekli, že se jedná o myom, není to zhoubné, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
1.7.15 10:19

No doktorka si myslí, že to je myom. Ale testy nejsou ještě hotové. A ted jsem četla, že na vaječnících se myom nedělá jen na děloze. Takže mám fakt nerva… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
1.7.15 11:08

@Lavvazza myomu se delaji na děloze nebo v ni a jsou 3 druhy a pokud nicemu nebrani nebo nedelaji neplechu ci se nezvetsuji, tak se neresi jen se hlidaji a zhoubne nejsou :kytka: a jak je to velky? není to spis cysta to co mas ty? ;) naraz ti to urcite dle me neudelaji :roll:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama