Cybex Balios S - příliš malý?

5
10.7.20 11:54

Cybex Balios S - příliš malý???

Ahoj holky,
našla jsem zde pár přínosných diskuzí o tomto typu kočárku, ale když jsem ho včera viděla na vlastní oči, tak mě až vyděsilo, jak je ta korba malá.

Nevíte jestli tam na zimu vecpu dítě s fusakem, dekou apod? Když to přeženu, tak mi to přišlo jak kočárek na hraní pro děti :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1014
10.7.20 12:34

Kočárek neznám, ale koukám na rozměry a 77 cm délka rozměr korby - to je opravdu dost málo. Když si vezmeš, že novorozenec má cca 50 cm a půlroční dítě kolem 70cm :nevim: Já měla kočárek s vnitřními rozměry korbičky 81×35 a to mi přišlo akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
10.7.20 13:13

Důležitý není rozměr korby, ale délka matrace.
Záleží také na tom kdy máte termín. Pokud bude 6měs dítě v hluboké korbě se zimním fusakem tak se tam prostě nevleze. A to některé děti bývají v hluboké až do 8 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
10.7.20 13:17
Termín nám vychází na konec října.
@jakanas píše:
Důležitý není rozměr korby, ale délka matrace.
Záleží také na tom kdy máte termín. Pokud bude 6měs dítě v hluboké korbě se zimním fusakem tak se tam prostě nevleze. A to některé děti bývají v hluboké až do 8 měsíců.

Termín nám vychází na konec října.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
10.7.20 13:40
@Sonina45 píše:
Termín nám vychází na konec října.Termín nám vychází na konec října.

No pokud nebude dítě extra velké tak by to snad šlo. Kdysi jsme prodávali kočárky kde výrobce tvrdil že mají 80cm, realita byla taková že matrace měla 74×32cm a taky si s tím musely maminy poradit :nevim: Naše kočárky se prodávají z 95% Elfan 85. Matrace má 85×38cm a dítě se tam vleze krásně i s fusakem v 8měsících. Ale zase prostě nemá ten krásný vejčiký tvar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama