Kdy koupit kočárek?

28.6.20 17:31

Kdy koupit kočárek, prosím o rady

Ahoj holky, kdy jste kupovali kočárek? Mám 3 měsíce do porodu a chci s přítelem koupit kočárek (vybraný už máme) ale nevím zda s tím ještě počkat nebo už ho koupit :D Prosím o rady :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17616
28.6.20 17:35

Panebože to je snad vaše věc kdy ho koupíte :roll: je úplně jedno jestli teď nebo za měsíc. Příště založ diskuzi, jestli se máš utřít po velký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8628
28.6.20 17:42

Já vše kupovala po 2.screeningu, když jsem věděla, že je vše zjistitelné ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12899
28.6.20 17:48

@AlenaStanova to si to vážně neumíš rozhodnout sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
28.6.20 17:50

V prvnim tehotenstvi jsme kocarek kupovali asi v 7. mesici a nechali si schovany u nasich, asi 14 pred terminem porodu jsme si ho dovezli domu :). Pri druhem tehotenstvi jsme kocarek vyndali ze sklepa asi mesic pred porodem a ja rovnou vse vyprala a pripravila, a jeste ze tak, syn sel na svet o 14 drive :)

Klidme ho kupte :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
28.6.20 17:51

Kupte ho 7.7. presne v 07:07 :jazyk: ne vazne, co je to za dotaz? Ja ani nevim, kdy jsem kocarek kupovala, tusim nejak kolem 4m a to proste jen proto, ze na to zrovna byl cas :nevim: to je taky nejaka povera, kdy se smi kupovat? Jako smontovana postylka? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1863
28.6.20 17:53

My sli kupovat asi 3mesice pred terminem, dodani bylo 14dni pred TP. Pry jsme si dali dost na cas, ale snad se to stihne :mrgreen:
Prislo to vsechno 14. nedodali sparvnou autosedacku, ale na cekani nebyl cas. Holka se narodila 22. :lol:

Takže ja uz bych necekala moc dlouho :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
957
28.6.20 18:09

@AlenaStanova Záleží na tom, kde kupuješ. Zjisti si, jestli není tvůj vybraný kočár na objednávku. Když jsem kupovala já, tak barva co jsem chtěla, byla na objednávku a trvalo to měsíc, takže to bylo jen tak tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
957
28.6.20 18:14
@terien píše:
Panebože to je snad vaše věc kdy ho koupíte :roll: je úplně jedno jestli teď nebo za měsíc. Příště založ diskuzi, jestli se máš utřít po velký.

No to jsem si taky myslela, že přijdu do krámu, kdy JÁ budu chtít a budu mít kočár druhý den doma. Pak jsem čuměla jak péro, že musím měsíc čekat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3336
28.6.20 18:22
@Pantalaimon píše:
No to jsem si taky myslela, že přijdu do krámu, kdy JÁ budu chtít a budu mít kočár druhý den doma. Pak jsem čuměla jak péro, že musím měsíc čekat :lol:

Vidíš, já to tak mela. Přišla jsem, vyzkoušela, zaplatila, a rovnou odvezla :lol:. Jinak kočár bych v klidu koupila po 2.screeningu. Tudíž v té situaci už bych ho měla doma. Dodací lhůta bývá hodně dlouhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
988
28.6.20 18:22

Ty vado, tak vy jste některé na facku :pocitac: normálně se ptá kdy jsme kupovaly kočárek, co je na tom? Máte dostat krámy nebo co že jste tak protivné, nebo nedostatek sexu? Pro Boha, kde se to ve vás bere, že jste tak hnusné? @AlenaStanova já jsem kupovala dva měsíce před porodem, a rovnou jsme ho měli doma. Záleží na tobě, my jsme o první miminko hned ze začátku přišli, takže i tak jsem měla strach ale naskytla se dobrá koupě tak jsem do toho šla. Jako stát se může kdykoliv cokoliv. Jak říkám záleží na tobě, jestli ho moc chceš, tak ho kup :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
957
28.6.20 18:28
@mackA159 píše:
Vidíš, já to tak mela. Přišla jsem, vyzkoušela, zaplatila, a rovnou odvezla :lol:. Jinak kočár bych v klidu koupila po 2.screeningu. Tudíž v té situaci už bych ho měla doma. Dodací lhůta bývá hodně dlouhá.

No a proto jí radím, když má vybráno, ať si zjistí dodací lhůtu. Tenkrát to byla sranda, já už měla obr pupek a paní v prodejně měla chudák větší nervy než já, že se to nestihne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
28.6.20 18:39

@AlenaStanova Kočár mi stojí doma asi od 17.tt, výhodná koupě. Postýlku jsme dostali jako „svatební dar“ od švagra, ta nám doma stojí asi od 20.tt - nejsme pověrčiví a já mám radši všechno důležité nachystané předem. Teď už budu dokupovat jen drobnosti, rodím v září a v srpnu už chci mít klid. Takže kup cokoli chceš, já jsem příznivce pozitivního myšlení a nevěřím, že kdyby se třeba něco podělalo, způsobil to kočár. Naopak, každej den kolem něj chodím a říkám si, jak jsem ráda, že ho máme a jak se těším, až s ním poprvé vyrazíme. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
28.6.20 18:44

U nás ho koupila přítelkyně asi kdyz jsem byla v 5 měsíci, me to oznamila asi za mesic, že mame kočárek ve sklepe, protože ji nebavilo poslouchat, ze ten a tamten je hezký atd :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
28.6.20 18:53

My kupovali v lednu, (zrovna byl ve slevě model 2017 za předešlý rok :mrgreen:) termín duben, za 3 týdny přišel a šel rovnou na reklamaci kvůli křivemu kolu, měsíc jsme čekali na vyjádření a pak 10 dní než ho dovezli, za ani ne 2 týdny jsem rodila syn šel dřív (už v březnu) takže já bych s tím nečekala :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama