Cybex Priam nebo Bugaboo Buffalo

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenbla
Povídálka 21 příspěvků 18.11.15 15:36
Cybex Priam nebo Bugaboo Buffalo

Ahoj, rozhoduji se mezi těmito kočárky a ocením každou zkušenost, vyrážím je samozřejmě omrknout osobně, ale až příští týden. Jak se chovají ve městě, v terénu, skladnost, jestli jsou user-friendly, všechno mě zajímá! Potřebuju, aby zvládly jak město, tak terén, Bugaboo teda vypadá spíš jako teréňák, ale zas ta Diesel kolekce je prostě boží! :srdce:

Jak maminky hodnotí Bugaboo Buffalo

Reakce:
bartoel1
Kecalka 178 příspěvků 18.11.15 17:08

Bugaboo nemá sporťák do lehu, naklápí se celá sedačka. Brala bych Cybex, je super, viděla jsem ho na veletrhu a litovala jsem, že už bych ho neužila.

Tinulietka
Povídálka 16 příspěvků 19.02.16 09:20
Bugaboo

Měla jsem stejné dilema, nakonec jsem se rozhodla pro Bugaboo. Na ovladání mi přijdou oba stejně jednoduché..
Jen prostě cybex oproti buga vypadá dost levněji..
Navíc ho nevystajluješ tak jako Buga ;-)
Víc v ruce mi seděl buga. :P

Ssuesy
Nováček 6 příspěvků 25.02.16 19:02

To tinulietka: jj mám úplně stejně dilema podvozek cybexu mi přijde takový užší já hledám hlavně kočárek na nerovné vesnické tereny;) ale koukám že ty jsi nakonec zvolila cama a ne buffa…takže jsi asi z města co..
To lenbla: jak ty ses nakonec rozhodla?

Tinulietka
Povídálka 16 příspěvků 26.02.16 07:54

@Ssuesy mě buff přijde takový tank

kllaraa
Nováček 9 příspěvků 02.03.16 21:46

Tak by mě zajímalo jak jste se rozhodla. Mám stejné dilema. U buffika mám trošičku strach z té houpačky. To u cybexu mi sportovní sezení až do lehu.

WerrMiki
Nováček 1 příspěvek 15.04.16 18:15

Já teda kočárek Cybex Priam vlastním, jsem s ním velice spokojena… Mám ho tedy sice jen 3 měsíce a mohu jen doporučit! Kupovala jsem na doporučení kamarádky, která ho má od srpna.. její 8 měsíční 9kg vážící syn se vleze v pohodě do korby.. Cybex, je naprosto praktický, lehký, skladný a nádherně se veze i jednou rukou i přesto že kolečka nejsou zaaretovana.. Za mě rozhodně Cybex! Doporučuji…
Na Cybexu mě zaujala i možnost kombinace.. Takže jsem si kočárek mohla naprosto nakombinovat… Máme oranžovou autosedačku, korbičku méme hnědou a sportovní sedačku máme vínovou s možností polohovat zádička i nožičky…

Pokud se rozhodujete mezi Cybex a kočárkem jiné značky tak volte Cybex… Cena kočárku Cybex odpovídá jeho kvalitám i výkonům… Nejvice mě zaujalo, že zadni kolečka se dají přitáhnout k předním a tak jednoduše sjet schody… Doporučuji!

Davima
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 21.03.17 22:21

Kdyby jste nektera mela zajem prodavam cybex priam paradise koupen 29.1.2017 ale musi e koupit sourozenecky perfektni stav :-) cena 20tis jedna se o sportak s drzatkem na piti

Evmino
Nováček 1 příspěvek 13.05.17 17:21
Kocarek

@Davima mas jeste ten kocarek k prodeji? Odkud jsi? Je to ten s papouskama? Hlubokou korbicku nemas? Ja se rozhodovala mezi nim a Cameleonem, a nejspis bohuzel zvolila Cameleon. Ted vazne uvazuju o tom, ze poridim ten Cybex. Cameleon proste drnca pri sebemensi nerovnosti a nase madame patri zrovna mezi deti, ktere drncani zrovna moc nebere. Sice vsechno projede a ma spoustu vychytavek, ale ty ma i Cybex.

Saff
Nováček 2 příspěvky 29.07.17 08:27

Ráda bych obnovila diskuzi, my se rozhodujeme mezi BGB Cameron a Cybex Priam. Nemá někdo osobní zkušenost s oběma?

Váš příspěvek
Reklama