Zpět na web

  • načítám...

image.jpeg

Měla jsem stejné dilema, nakonec jsem se rozhodla pro Bugaboo. Na ovladání mi přijdou oba stejně jednoduché.. Jen prostě cybex oproti buga vypadá dost levněji.. Navíc ho nevystajluješ tak jako Buga ;-) Víc v ruce mi seděl buga. :P

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...