Cybex solution

3962
28.9.20 11:23

cybex solution

Ahoj, prosim o radu.Mame tu sedacku, starsi tip.Ted jsem prala potahy a za boha mi nejde dat sedacka dohromady. Nejdou mi spojit zada s podsedakem, prijde mi jak kdyby tam neco chybelo, ale nikde nic ulomenyho nebo tak nevidim.Na natu jsem hledala, ale tam mi prijde ze jsou asi jen novejsi tipy. Nemate nekdo prosim starsi tip teto sedacky a neporadil by jak to dat dohromady? Dekuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
473
28.9.20 17:01

Taky mám stejný problém, koupili jsme starší sedačku a při stěhování jí museli rozložit, k naší smůle už jsme jí dohromady, tak jak by měla být, nedali a to jsme se s tím fakt mořili. Volali jsme i lidem, kteří nám jí prodali a ti tvrdili, že u nich žádný díl nezůstal, takže smolík. Internet jsme projeli křížem, krážem ale opravdu jsou tam jen novější, jak píšeš. Třeba se najde někdo, kdo by tady věděl :nevim: Bodnul by nějaký odkaz :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
28.9.20 17:17

Dej fotku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3962
28.9.20 17:46

Holky ja uz na to prisla.Jsem uplne blba :mrgreen: A tu zadovou operku jsem tam davala vzhuru nohama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3962
28.9.20 17:58

@Mauša5218 mate teda tu samou sadacku? pokud jo tak jsou toho opravdu jen 2 dily. Kdyztak to vyfot a poradim ti jestli ti tam neco chybi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
28.9.20 19:57

@Ivana 85 Děkuju, ale ne, není to ta samá. Příští měsíc kupujeme novou, tak už to s touhle nějak přežijeme ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama