Cybex Solution B-fix

3054
29.1.21 00:11

Cybex Solution B-fix

Prosím máte někdo tuhle autosedačku??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20103
29.1.21 00:42

Jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3054
29.1.21 08:32

@Janli Děkuji za reakci… Chci jen vědět, zda je sedačka měkká, hlavně podsedak a jestli je v pohodě to polohování… Jste s ní spokojená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20103
29.1.21 09:12

Dítě je s ní v pohodě. Polohování taky dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3054
3.2.21 17:51

Sedačku jsme dnes poprvé vyzkoušeli, tak napíšu své dojmy, třeba o ní také někdo uvažuje… Sedačka je super :D Měkká je tak akorát, dle mého je potah podšitý paměťovou pěnou. Velikostně pro nás fajn, ale máme a budeme mít… velké dítě, takže možná pro nějakého diblíka by byla široká, nám ale vyhovuje (syn má 1m a 16,5kg) Polohování stejné, jako jsem měla na minulé…posunete podsedak trochu dopředu a celou zadní část tím oprete o sedačku auta, účel to plní :palec: Opěrka hlavy krásně široká a stejně tak bočnice. A bonus navíc, velmi příznivá cena :) Takže já jsem spokojená, a ostatním bych určitě doporučila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
5.2.21 11:27

@Katus44 Je to ta nejobyčejnější řada od Cybex. V rámci bezpečnosti je lepší S fix, M fix nebo Z-i fix.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20103
5.2.21 11:32
@Jolana24 píše:
@Katus44 Je to ta nejobyčejnější řada od Cybex. V rámci bezpečnosti je lepší S fix, M fix nebo Z-i fix.

Zas takový rozdíl mezi těmi sedačkami není a ne každý si může dovolit dát dvojnásobek ceny. Někdy taky jen potřebuješ sedačku do auta k prarodičům… My těch sedaček máme šest…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3054
5.2.21 12:24

@Jolana24 No a? Nám vyhovuje, jezdíme autem tak jednou za týden… kousek, takže nepotřebujeme sedačku za 10 tisíc. Navíc nevidím rozdíl mezi B fix a M fix, krom toho, že M fix má uchycení na Isofix… Psala jsem své dojmy pro ostatní, kteří o ní třeba také uvažují. Splňuje všechny normy, a pro mě splňuje to, co jsem od sedačky chtěla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3054
5.2.21 12:25

@Janli Přesně tak :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
7.2.21 18:07

@Katus44 Tak normy splňuje každá sedačka, která se prodává. A mezi B-fix a M-fix je celkem zásadní rozdíl v boční ochraně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3054
7.2.21 18:39

@Jolana24 No zas tak zásadní rozdíl tam není. Obě mají L. S.P. systém. M fix má ty bočnice nastavitelné. Nebudu se tady s vámi dohadovat jak malá. Nenutím vás, abyste si ji kupovala Bože… Psala jsem svojí zkušenost pro maminky, které o ní třeba uvažují, a chtěly by vědět, jaká je v reálu. Vy si kupte sedačku jakou chcete, a napište recenzi na tu, kterou máte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20103
7.2.21 20:22
@Jolana24 píše:
@Katus44 Tak normy splňuje každá sedačka, která se prodává. A mezi B-fix a M-fix je celkem zásadní rozdíl v boční ochraně

Stejně tak já ti tu můžu napsat, že jsou daleko bezpečnější sedačky než Cybex. A co? Bude to k něčemu? Buď na lepší nemáš nebo tolik nechceš investovat. Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
8.2.21 12:35

@Katus44 Já myslim, že existuje svoboda projevu, takže můžu vyjádřit svůj názor kde chci a kdy chci. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat