Cybex Solution m-fix 2021 vs Britax Römer Kidfix III M 2020

24.1.21 22:14

Cybex Solution m-fix 2021 vs Britax Römer Kidfix III M 2020

Ahoj, moc do diskuzí sama nepřispívám, ale ráda si je pročítám a často mi v nich poradíte. Nyní ale i já potřebuju poradit s konkrétní věcí.
Proto se na vás, prosím, obracím s prosbou, zda a proč koupit autosedačku pro téměř čtyřletou dceru. Obchody zavřené, peněz není nazbyt, tak riskovat, že po týdnu používání autosedačky mi ji zpátky jako použitou (a pro nás či naše auto nevhodnou) nevezmou, taky nechci.. Jedná se o;
Britax römer kidfix III M 2020
Cybex solution m-fix 2021

Britax snad dopadl o něco lépe v testech, sedačka je vážně krásná, je Německá.. a drahá (cca 5.700,– Kč)
Naopak Cybex má teď nějaký patent proti padání hlavičky při spánku, četla jsem, že si do auta i lépe “sedne”, je snad z Hong Kongu a je levnější (cca 3.800,– Kč).

Moc děkuji za rady a tipy. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18959
24.1.21 22:27

Máme 1× romer i 2× cybex a já hlasuju pro cybex. Kvalitativně na stejno, cybex je dle vyjádření dítěte pohodlnější a ty naklápěcí opěrka hlavy je super. Z romeru mi spící dítě přepadávalo pořád dopředu, v cybexu drží vzpřímený. Zrovna jdu objednávat další cybex. Jestli to je vyrobený v honkongu nebo v německu, je vcelku jedno, navíc mám takový pocit, že cybex vlastní Češi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14509
25.1.21 07:46

Rozhodovali jsme se úplně stejně a vybrali Cybex. V Romeru se dítěti špatně sedělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
27.1.21 13:05

Pokud nepotřebujete vzadu místo pro 3 sedačky, tak bych volila úplně jinou. Klippan Wego nebo Cybex z-i fix. Rostou i do šířky, takže líp sedí menším dětem a celkově dýl vydrží. A dají se lehce polohovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat