Autosedačka Joie stages nebo spin 360

477
8.1.21 20:43

Autosedačka Joie stages nebo spin 360

Máme auto mazda 6. Vím o o nové i-spin… Ale rozhoduji se přesně mezi těmito dvemi, prosím poraďte. Má spin více místa na nohy? Především u spin kvituji možnost polohování v protisměru což u stages není, to je pro mě hlavni nevýhoda stages, jinak bych až tak neváhala a šla asi do ní. Skrz váhu do 25 kg, cenu a strašně blbě se nám dává v našem autě sedačka na isofix, takže bych byla radši za pásy, ale to polohování, otáčení atd zase je velká výhoda spin. Děkuji moc za komentáře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10601
8.1.21 20:54

Otázka je, pro jak staré dítě. Já mám Joie Spin 360,ale kupovali jsme ji dceři, když ji bylo 9 měsíců. Jiná možnost nebyla. Mista na nohy má méně, než brácha v Römer Trifix, ale to dost záleží na velikosti auta. A taky je to tim, že je ta Joie výš. Ale neměnila bych ji, zvlášť teď, když má dcera 12kg oceňuji to, že ji mám otočenou směrem ke dveřím, když ji posazuji. U syna, který má 16 kg, už mám problém ho tam zvednout. Je úžasně polstrovaná a pohodlná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
8.1.21 20:57

@Aduš8 myslím siy že ta pohodlnost s polstrování bude u nich podobná :think: jinak dcera je tak normálně postavou, bude ji rok, sedí už dlouho, obchází nábytek, velikostně přes 80 cm a přes 9 kg, už sme měsíc a půl nebyly u doktorky, takže nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2499
8.1.21 21:22

Mám taky Mazdu 6, teda starší (2004) a výhoda je, že tam vlezou i největší sedačky protisměru. Mám tam Klippana, protisměru, za řidičem a vejde tam s rezervou. Když jsem to zkoušela do Oktávky - to je tak malý auto, že by řidič musel sedět na volantu. Zkuste se poptat po okolí, jestli tu sedačku co chcete někdo nemá, abyste ji zkusili ve vašem autě. Někdy se stane, že je pás krátký. Já chtěla Stages a nakonec jsem ji zamítla, protože pás, kterým se poutá tak blbě vede, že se tam dítě hůř dává. Já mám teda Isofix a nemůžu si jej vynachválit. Jinak teda ten Klippan polohovat jde, ale musí se sedačka nejdřív vycvaknout. Otočná mi přijde zbytečnost. Jo a nevím teda, Joie je protisměr do 25kg? Já vím, že do tolika jsou Axkidy, Klippan (jinej než co mám já, mám Triofix), Britax Multitech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2499
8.1.21 21:25

Kdyby pomohlo, jak vypadá Triofix v Mazda 6 GY 2004. Jsou tam teda chybky v poutání dítěte, tak prosím přehlédnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
8.1.21 23:29

@Petula306 děkuji za zprávu o fotky. Spin je celkově do 18, stages je do 18 protisměru, do 25 pak posmer. Vím, že ta obsluha u stages neni tak uživatelsky super jako mají třeba axkid apod, ale vzhledem k ceně je to bezkonkurenční, bezpečnosti je podle mě na stejné úrovni, jen je to horší manipulace, ale lidi co jí mají jsou spokojený, co jsem tak četla, nicméně něco málo bych ještě připlatit zvládla, jen právě nevím jak se rozhodnout. Axkid move leda, ale ten mě. Tak moc neláká, takže nakonec zkrátka stages a spin, ale fakt se nemůžu rozmyslet a na jednom eshopu teď na ně mají fakt dobrou akci, takže bych chtěla objednat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2499
8.1.21 23:35

@klinerovi jo Joie patří mezi ty lepší. Popravdě jsem taky myslela, že do ní půjdu kvůli financím. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem místo dárků k dcery 1. narozeninám udělala sbírku na sedačku a zbytek jsem doplatila ze svého. Brala jsem v potaz, že je až do 36kg - tedy do konce časů sezení v sedačce a rozpočtla si tu částku na měsíce :lol: :lol: :lol: já totiž nechtěla skousknout právě tu manipulaci s Joie 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
19.1.21 23:37

Holky my máme ispin 4 měsíce a teď po 3.vyndani a nandani se začala vrklat. Ačkoliv vše svítí zelené, ta sedacka proste dobre nesedí a není pevné uchopena. Nesetkal sw s tím někdo? Jsem zoufala a reklamace je v tyhle době na houby… mi přijde ze ani isofix nesedí poradně… přitom to není první naše uchycení ve stejném autě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19612
23.1.21 18:25

@steeve poradíš, prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu