Autosedačka pro 9měsíční mimčo

1.1.21 21:21

Autosedačka pro mimčo

Ahoj holky poraďte autosedačku pro 9m miminko.. do vajíčka už se nám skoro nevejde.:) Joie ispin, stages nebo Nuna prym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8
1.1.21 22:19

@janulinka22
Všechny tyto sedačky jsou kvalitní. Záleží taky v jakém autě je budete vozit a na proporcích prcka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.21 22:23

@Leni1993 to je jasný uvidíme podle malého :kytka: auto máme Octavie combi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
1.1.21 22:33

@janulinka22 my máme taky oktavku combi a rozhodovat se budu nějak podobně, ale dceři jsou 4 měsíce, takže fůra času. Zatím uvažuji o koupi jineho vejce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.21 22:39

@Leni1993 ty vajíčka jsou malá a malej se ještě do ni vejde ma tam ještě kousek a je mu 9m a je super ze tyhle jsou také polohovatelné chci ho tak vozit co nejdéle to jde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
1.1.21 22:41

@janulinka22 zatím vede klippan dinofix, tak pořídíme asi ten a co jsem četla, tak vydrží dlouho a vyuzijem i v budoucnu na druhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.21 22:46

@Leni1993 Tak to je fajn :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2876
2.1.21 00:51

Vejce co nejdéle. Nesmi precuhovat hlavička. My pak zvolili od 9m a 9kg sedacku Romer King. Muzes mit i s isofix nebo bez. To uz zalezi. Je polohovatelna, takze ze zacatku tam byla malá v pololehu, ikdyz uz umela sama sedet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
2.1.21 05:55

@Micaella22
Posmerna sedačka od 9kg, to jste super rodicove. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
2.1.21 08:16

Podle mě super cybex, i když dražší, ale v testech bezpečnosti vede. Dala by se určitě koupit i z druhé ruky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
2.1.21 09:13
@janulinka22 píše:
@Leni1993 ty vajíčka jsou malá a malej se ještě do ni vejde ma tam ještě kousek a je mu 9m a je super ze tyhle jsou také polohovatelné chci ho tak vozit co nejdéle to jde :kytka:

Devítiměsíční mimčo patří do vajíčka. Žádná pokračovací sedačka není pro devítiměsíční dítě stejně bezpečná jako vajíčko. Pokud se vám do něj teď vejde jen sotva, vybrali jste ze začátku špatné a dobrá volba je koupit jiné, větší vejce (popř. Klippan Kiss 2 Plus, což je pokračovací sedačka s integrovaným vajíčkem pro menší děti), nebo je třeba ho do vajíčka lépe usazovat (často když se „nevejde“ takhle malé dítě do vajíčka, je to proto, že v něm není podsazeno).

Jinak všechny tři sedačky jsou kvalitní, ale nejsou pro tak malé miminko vhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
2.1.21 18:06

Fakt už mu couha hlavička? Nám vydrzely děti ve vajíčku (recaro) do 15 a 13 měsíců (to druhé dítě ale bylo obří), nejmladší se ještě vejde (20 měsíců).

Jinak sedačky jsem vybirala podle testů na adac.de, ale musíš umět německy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.21 22:02
:think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.21 22:23

@Platanka je tam jen tak tak. Určitě neříkám ze ji koupíme hned ještě počkám dokud se tam vejde :) zatím moc nikam nejezdíme :) jen jsem chtěla zkušenosti :) Brácha umí dobře německy tak určitě pomůže přeložit :lol: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19651
4.1.21 17:38
@Platanka píše:
Fakt už mu couha hlavička? Nám vydrzely děti ve vajíčku (recaro) do 15 a 13 měsíců (to druhé dítě ale bylo obří), nejmladší se ještě vejde (20 měsíců).Jinak sedačky jsem vybirala podle testů na adac.de, ale musíš umět německy.

tohle je taaak individuální, ale vím, že maminky většinou plaší a zbytečně chvátají s koupí sedačky, přitom vajíčko, co to jde je nejlepší řešení, ale nejde to tak vždy.
Moje zkušenost, 1.,2. dítě, ač celkem macatí, normální dítko dle tabulek, vozily se do 13m tuším ve vajíčku do 13kg, třetí dítě atakovalo v 6m hranici 12kg a bylo tak velké, že se tam prostě nevlezlo, ani na délku, ani na šířku :lol: :lol: :lol:

Takže jsem byla nucena koupit Joie Stages , at má rovnou rozptyl do 25kg a dbře jem udělala, protože ted v 19m má přes 16kg a jezdí stále díky tomu prosti směru. Sedačka je bezva a mohu ji vřele doporučit!
Hlavně pro baculaté a velké děti…

Velký pozor ale na to, kam chcete sedačku připnout, do Octavie je to téměř nemožné - doporučuji vyzkoušet na prodejně!! je robustní.
My máme Multivan a tam je to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat