Cybex solution x nebo soluion x fix

195
31.8.10 16:53

cybex solution x nebo soluion x fix

Ahoj, vybiram sedacku pro dceru v kategorii 15-36 kg, zamlouva se mi Cybex solution x a potrebovala bych se poradit, jestli stoji za to priplatit si za solution x fix, je diky isofixu o tolik bezpecnejsi? Asi to spis bude otazka na Steeva, predem moc diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10482
31.8.10 17:02

já si připlatila. už jen proto, že sedačka se nehýbá po autě, když v ní zrovna není dítě.. dá se lépe napolohovat. pro neteř (i vojtu) máme v tchánově autě solution X a přijde mi že xfix lépe drží v autě, i když jsou obě připoutané..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
31.8.10 17:17

Taky jsme si připlatili za isofixovou variantu 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
31.8.10 17:38

holky a jak je to s mistem, dcera se za manzela pohodlne v sedacce 9-18 kg (mame romer king) temer nevleze, bude to ted lepsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
31.8.10 18:23

MĚ PORADILI CYBEX PALLAS.ALE NECHAM SI PORADIT I TADY.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
31.8.10 18:58

S místem je to, řekla bych, lepší. Ta „větší“ sedačka je jakoby menší (co do zabírání místa), taky nohy v ní má dítko níž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68388
31.8.10 19:12

Pokud máte isofix v autě, tak bych rozhodně šla do x fixu, u téhle kategorie rozhodně, protože dítě už poutáš pády z auta, takže když dítě vystoupí, tak x fix nemusíš řešit, x bych měla zas tím pásem připoutat, aby ti necestovala po autě. Dělají na to sice pásek na opěrku, ale nevím, jestli bych mu věřila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7115
1.9.10 11:26

Akrim, pokud máte v autě isofix tak určitě isofixovou, bude lépe držet a nemusíte ji po vystoupení dítěte z auta poutat, ta sedačka je na cca 6 let, takže příplatek 7 stovek je zanedbatelný, za lepší bezpeční a větší komfort
místa bude nyní za řidičem více, sedačky 15-36 nemají dvojitou konstrukci jako 9-18, takže nelezou tolik dopředu, a dítě je níže, takže i nohy má dolů a ne dopředu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama