Reklama

Cyklosedačka Sherman

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berca1
Kecalka 192 příspěvků 24.05.10 14:35
cyklosedačka Sherman

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti se sedačkama na kolo od firmy Sherman.Jste s něma spokojené.Děkuji za odpovědi. :-)

Reklama

Reakce:

Katka_H
Kelišová 5766 příspěvků 24.05.10 14:50

Ahoj,
my Sherman máme a spokojenost. Jen měl manžel problém, že svoji patou trochu drhnul o stupátko na nohy na sedačce nebo jak bych to nazvala :-D ale je šikula a vyřešil to. O víkendu jsme jezdili a dcerka má necelé tri roky. Jen já se teda neodvážila, jednou jsem jela a málem dcerku vyklopila, tak od té doby to ani nezkouším.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 24.05.10 15:21

Já ji mám taky, ale přijde mi že už se ani neprodává, ne? Pod jiným názvem je. Jinak vcelku pohoda, používaná rok denodenně (ale na noviny, ne na dítě :)) a stále drží. Dítě v ní tedy taky jezdilo, jen už si nepamatuju jak často .)

Kikouš
Povídálka 20 příspěvků 49 inzerátů 26.05.10 13:53

Katko H., můžu se zeptat, jak to vyřešil? Manžel s tím má teď taky problém.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >