Cyklosedačka Sherman

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
berca1
Kecalka 192 příspěvků 24.05.10 14:35
cyklosedačka Sherman

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti se sedačkama na kolo od firmy Sherman.Jste s něma spokojené.Děkuji za odpovědi. :-)

Reakce:
Katka_H
Kelišová 5766 příspěvků 24.05.10 14:50

Ahoj,
my Sherman máme a spokojenost. Jen měl manžel problém, že svoji patou trochu drhnul o stupátko na nohy na sedačce nebo jak bych to nazvala :-D ale je šikula a vyřešil to. O víkendu jsme jezdili a dcerka má necelé tri roky. Jen já se teda neodvážila, jednou jsem jela a málem dcerku vyklopila, tak od té doby to ani nezkouším.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 24.05.10 15:21

Já ji mám taky, ale přijde mi že už se ani neprodává, ne? Pod jiným názvem je. Jinak vcelku pohoda, používaná rok denodenně (ale na noviny, ne na dítě :)) a stále drží. Dítě v ní tedy taky jezdilo, jen už si nepamatuju jak často .)

Kikouš
Povídálka 20 příspěvků 55 inzerátů 26.05.10 13:53

Katko H., můžu se zeptat, jak to vyřešil? Manžel s tím má teď taky problém.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >