Cyklosedačka SHERMAN COMFORT

206
8.4.07 13:34

Cyklosedačka SHERMAN COMFORT

Holky,
máte, prosím Vás některá zkušenosti s touto sedačkou? http://www.cyklo-online.cz/…ozi-1264.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2729
11.4.07 17:59

Ahojky,

my zrovna takovou sedačku na kolo máme a je skvělá, jde polohovat, je tam spousta posuvných blbinek, takže můžu doporučit. A cena je taky super, my ji koupili za 1600,– myslím že tak nějak.

Ahoj Leona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2729
11.4.07 18:03

Akorát jestli to chceš už pro tvé dítě, které jak vidím má roček, tak mi jednou bylo řečeno zdravotní sestrou, že by se dítě mělo vozit na kole v sedačce tak od roka a půl, protože ještě nemá tu páteř tak zpevněnou a jak se s ním jezdí po hrbolcích, tak mu to tu páteř ničí. Prý, nevím, bylo mi to řečeno. Ale asi na tom něco bude pravdy.

Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.4.07 12:12

Ahoj,tak tu jsem teď v týdnu objednávala na www.kupkolo.cz a přišla do dvou dnů. Dnes jsme ji dopolky prvně zkusili a je fajn. Malému se také líbilo cestování. Myslím,že na kupkolo ji mají nejlevnější, co jsem kde našla na netu. Každopádně konečné rozhodnutí je jen na tobě. Krásné slunečné odpoledne Věrka (nepřihlášená veverka) :P

• Nahlásit
  • Citovat
7584
24.4.07 19:26

Tak my jsme ji dneska taky koupili, vypada dobre. Chteli jsme OK baby Ergon, ze je taky z cenove prijatelnejsich a vysla dobre v testu spotrebitelu. No ale nikde jsme ji nesehnali a tuhle jsme zkouseli a zitra poprve pojedeme. Ted ji kluci montujou, tak snad nepostracej sroubky:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1374
16.4.08 12:14

Ahoj,

sice je tahle diskuse už trochu starší, ale nechce se mi zakládat nová…
Uvažujeme, že tuhle cyklosedačku koupíme, ale nemůžu se nikde dopídit její váhy. Nevíte to někdo, prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
16.4.08 14:38

Ahoj, my jsme s ní spokojený. Zdá se nám těžká. Ale neposoudila jsem s váhou ostatních. Chtělo by to porovnat v krámu. Asi to bude nastejno s jinýma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kacentta
26.6.13 21:52

Taky o ní uvažuji i když porad u me vítězi Hamax Siesta, která váží 4,3 kg a Sherman Comfort 5,1. Tak uvidíme :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama