vozík za kolo croozer - máte někdo zkušenosti
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
vozík za kolo croozer - máte někdo zkušenosti
Ahoj sportovci a sportovkyně, chceme letos koupit vozík za kolo croozer 535 (dvojmístný). Máte někdo zkušenosti s tímto nebo podobným vozíkem? Chci se zeptat, je potřeba pro 6 měsíční mimčo kupovat vložku nebo se dá v pohodě používat autosedačka? A je dobré dokoupit na léto sluneční clonu? díky moc za Vaše zkušenosti! Šafi
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Ahoj, máme Chariota, což je dražší verze než Croozer, je odpružený, ale o Croozerovi jsme uvažovali jako o první variantě. Sice máme jednomístný, ale jsme max spokojeni, využívám to i jako kočárek, zrovna zítra se s ním chystám vyjet, protože nevím, jaké bude počasí a Adina je tam krásně schovaná, tak aby jí bylo dobře
Ale dvojmístné Croozery vidím hodně i jezdit, je to prima věc.
Co se týče vložky, tak my jsme jí měli, Adélka je drobná, ale ta vložka je prima, protože se v tom i líp mimču spinká.Osobně si myslím, že pro 6-měsíční mimi je to nutnost, protože jinak je ten vozík dost velký a neumím si představit, že tam tak malé mimi „sedí“. Co se týče sluneční clony, Chariot ji má, Croozer nevim. Jestli mohu doporučit, koukni na www.dveplusdve.cz, jinak taky doporučuji osobní návštěvu, pán, co tam vozíky prodává by ukecal snad každého, my měli limit 15 tis max za vozík (Croozer by to splňoval úplně bohatě), ale nakonec jsme odfrčeli s Chariotem a nelitujeme
Jestli budeš chtít foto nebo nějaké ostatní info, písni SZ, zrovna zítra do Dvě plus dvě jedu pro kloub na kolo, protože jeden nám ukradli i s kolem ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
ahoj holky, díky moc za Vaše odpovědi. Koukám, že budeme muset tu vložku koupit. Na web 2+2 jsem koukala, mluvila jsem i s majitelem (fakt fajn člověk). Chceme ještě koupit set na lyže a aby tam šli upínat i naši hafani, tak mi hned nabídl slevu, protože bychom měli zbytečně dva oje (nebo jak to nazvat). Musíme to jet vyzkoušet do Brna, a pak to objednat. O Chariotovi jsme taky uvažovali, že je odpružený, ale cena je už dost vysoká… No uvidíme, jak se nám to bude zdát, až ho vyzkoušíme. A nevíte o někom, kdo by prodal tu vložku pro mimčo zachovalou a za dobrou cenu? Díky moc! Jo, a kde bych našla nějaké info i tom vozíku Barley?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Šafi, tu vložku jsem taky sháněla z druhé ruky, ale našla jsem jen jeden inzerát a byla hned prodaná, na vozíky koukni sem
http://www.azub.cz/…y/modely.php
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tu vložku jsem taky hledala v všech možných inzerátech, bohužel marně… Když jsem začala vozíky hledat, narazila jsem pouze na Jerryho a na tu berušku a ni jeden mě moc nenadchl, ale ten d´lite nevypadá špatně. No budeme muset vše vyzkoušet a uvidíme… Každopádně díky moc za info!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Holky a nevíte, kde se shání ten polštářek kolem krku pro prcka, aby mu nepadala hlava? Dík
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
ahoj my jsme ho Anitce (8,5 měs)pořídili v auto potřebach ale nakonec jsme koupily opěru hlavy a trupu pač přítel jezdí hodně terenem a to se pak mala kroutila jak paragraf i s tím polštařkem
- Citovat
- Upravit