vozík za kolo croozer - máte někdo zkušenosti

43
18.3.07 20:47

vozík za kolo croozer - máte někdo zkušenosti

Ahoj sportovci a sportovkyně, chceme letos koupit vozík za kolo croozer 535 (dvojmístný). Máte někdo zkušenosti s tímto nebo podobným vozíkem? Chci se zeptat, je potřeba pro 6 měsíční mimčo kupovat vložku nebo se dá v pohodě používat autosedačka? A je dobré dokoupit na léto sluneční clonu? díky moc za Vaše zkušenosti! Šafi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2257
18.3.07 22:03

Ahoj, máme Chariota, což je dražší verze než Croozer, je odpružený, ale o Croozerovi jsme uvažovali jako o první variantě. Sice máme jednomístný, ale jsme max spokojeni, využívám to i jako kočárek, zrovna zítra se s ním chystám vyjet, protože nevím, jaké bude počasí a Adina je tam krásně schovaná, tak aby jí bylo dobře :wink: Ale dvojmístné Croozery vidím hodně i jezdit, je to prima věc.
Co se týče vložky, tak my jsme jí měli, Adélka je drobná, ale ta vložka je prima, protože se v tom i líp mimču spinká.Osobně si myslím, že pro 6-měsíční mimi je to nutnost, protože jinak je ten vozík dost velký a neumím si představit, že tam tak malé mimi „sedí“. Co se týče sluneční clony, Chariot ji má, Croozer nevim. Jestli mohu doporučit, koukni na www.dveplusdve.cz, jinak taky doporučuji osobní návštěvu, pán, co tam vozíky prodává by ukecal snad každého, my měli limit 15 tis max za vozík (Croozer by to splňoval úplně bohatě), ale nakonec jsme odfrčeli s Chariotem a nelitujeme 8) Jestli budeš chtít foto nebo nějaké ostatní info, písni SZ, zrovna zítra do Dvě plus dvě jedu pro kloub na kolo, protože jeden nám ukradli i s kolem :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
18.3.07 22:14
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
19.3.07 10:59

ahoj holky, díky moc za Vaše odpovědi. Koukám, že budeme muset tu vložku koupit. Na web 2+2 jsem koukala, mluvila jsem i s majitelem (fakt fajn člověk). Chceme ještě koupit set na lyže a aby tam šli upínat i naši hafani, tak mi hned nabídl slevu, protože bychom měli zbytečně dva oje (nebo jak to nazvat). Musíme to jet vyzkoušet do Brna, a pak to objednat. O Chariotovi jsme taky uvažovali, že je odpružený, ale cena je už dost vysoká… No uvidíme, jak se nám to bude zdát, až ho vyzkoušíme. A nevíte o někom, kdo by prodal tu vložku pro mimčo zachovalou a za dobrou cenu? Díky moc! Jo, a kde bych našla nějaké info i tom vozíku Barley?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
19.3.07 18:32

Šafi, tu vložku jsem taky sháněla z druhé ruky, ale našla jsem jen jeden inzerát a byla hned prodaná, na vozíky koukni sem
http://www.azub.cz/…y/modely.php

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
19.3.07 19:41

Tu vložku jsem taky hledala v všech možných inzerátech, bohužel marně… Když jsem začala vozíky hledat, narazila jsem pouze na Jerryho a na tu berušku a ni jeden mě moc nenadchl, ale ten d´lite nevypadá špatně. No budeme muset vše vyzkoušet a uvidíme… Každopádně díky moc za info!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1749
15.4.11 13:45

Holky a nevíte, kde se shání ten polštářek kolem krku pro prcka, aby mu nepadala hlava? Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mmonna
16.5.11 16:32

ahoj my jsme ho Anitce (8,5 měs)pořídili v auto potřebach ale nakonec jsme koupily opěru hlavy a trupu pač přítel jezdí hodně terenem a to se pak mala kroutila jak paragraf i s tím polštařkem

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama