Vozík za kolo

184
30.3.07 09:37

Vozík za kolo

Ahoj, máte některá zkušenosti s vozíkem za kolo? Uvažujeme, zda koupit vozík, nebo dvě sedačky na kola… Poradíte, co je podle vás lepší? Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2257
30.3.07 12:36

Ahoj, máme vozík za kolo Chariot Cougar 1. Nevím přesně, co by tě zajímalo, ale Chariot je dražsí varianta vozíku za kolo, je odpružený,můžeš v něm mimi vozit de facto od narození, můžeš si dokoupit různé sety pro náročnější sportovce (set na lyže, na jogging atd),jinak my máme i kočárkový set a je to super, jezdím s ním i po městě. :wink: Jinak k levnějším vozíkům, o kterých vím jsou Croozery, taky hodně oblíbený, jednomístný stojí kolem 10tis, ale není opružený, ale pokud budeme jezdit spíš na lepších cyklostezkách,tak to stačí. My jsme Chariota volili spíš, že se nám líbilo to odpružení, nemusíme se nikde omezovat.Ale cena je jednou taková, nicméně si myslím, že se pak ještě dobře prodá.
Někde jsem četla ještě o jiných vozících, ale jejich názvy už si nepamatuju, pokud máš chuť, koukni na www.dveplusdve.cz, tak je toho víc i ohledně porovnání sedačky versus vozíku. :lol:
Já jsem tedy pro vozík, Adélka v tom krásně spala, pak si tam můžeš dát věci, knížky atd, moc se jí tam líbí, kouká ven a je v pohodě. Vozík má pětibodové pásy, v zime se tam dá i fusak (máme Aesthetic), když byla hodně tuhá zima, Adina tam byla jako v bavlnce a vím, že kamarádka měla dcerku na běžkách a taky si to moc pochavalovala. Pokud budeš chtít poslat nějaké foto, písni SZ. Víc mě nenapadá, spíš mi napiš,co tě konkrétně zajímá :wink: Jinak už se to tady probíralo, jukni i do starších diskuzí, není jich tu tolik 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
30.3.07 12:42

Ale ještě dodám asi to hlavní: rozdíl mezi vozíkem a sedačkou- CENA a BEZPEČNOST :wink: Cenově je vozík hodně nad, v podstatě se dostaneš na cenu těch dražších kočárků, ale pokud jsi biker a víš, že najdeš využití, tak bych to prubla, jinak o bezpečnosti je toho hodně právě na 2+2, ale já z vlastní zkušenosti vím, že když nebudeš jezdit jako blázen, je vozík pro mimi o dost bezpečnější, protože i když se překlopí, mimi je chráněno jak pásy, tak konstrukcí.Stalo se to manželovi ( a moc se tím nechlubil), najel na pařez a to v dost velké rychlosti a až na pláč z leknutí Adině nebylo nic..Ale jak jsem psala, záleží na tom, co člověk vlastně chce a jak moc bude jezdit :wink: A už končím, opravdu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama