Cyklovozíky cena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
iPodPrd
Kecalka 196 příspěvků 08.04.19 14:13
Cyklovozíky cena

Zdravím :mavam:

Jsem docela cyklistka, mám téměř 4-měsíční holčičku a ráda bych s ní jezdila z města, kde bydlíme, do vesnice, kde stavíme (vede tam cyklostezka, silnice by byla kousek a to bych stejně šla pěšky po chodníku). Vím, že existují ty vozíky za kolo pro děti, které ještě nesedí.

A teď k jádru - hledala jsem špatně, nebo je to opravdu tak nekřesťansky drahé? Jakože vážně i bazarové pod 10 tisíc nejdou? Pořád tomu nějak nedokážu uvěřit 8o Neexistuje jiná značka? Možná jsem viděla jen ty iPhony mezi vozíkama :nevim: Půjčovat si ho nemá smysl, chci jezdit vždy jen na pár hodin dělat na zahradě nebo pomoct partnerovi stavět, třeba denně a tak, doteď jsem to absolvovala v autě a je mi líto nevyužit tohle počasí.

Děkuju za tipy :palec:

Reakce:
Hroznej puberťák
Kelišová 6589 příspěvků 08.04.19 14:17

Jak které. Chariot je drahý pekelně, ale taky se pak zase dobře prodá. Croozer je těžší, ale na pořízení levnější, ten se pod 10 najít v pohodě dá.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 08.04.19 14:20

Ještě jsou fajn vozíky Queridoo, ty jsou nové asi za 11k, použité seženeš běžně kolem 6-7k.

páájaa2
Kecalka 496 příspěvků 08.04.19 14:38

Tenhle mi přijde na poměr kvalita/cena uplně super. :palec: https://www.sbazar.cz/…er-for-kid-1

iPodPrd
Kecalka 196 příspěvků 08.04.19 15:09

Ono já jsem byla naivka a fakt jsem si myslela, že 5 bude stát nový a ojetý seženu třeba kolem 2 :lol:

Váš příspěvek
Reklama