Břeclav - restaurace s dětským koutkem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 05.04.19 21:38
Břeclav restaurace dětský koutek

Jedeme sem na výlet, kam na oběd, kam do kavárny - s dětským koutkem, kam na vycházku - po památkách :-)

Reakce:
Marlovee
Kecalka 256 příspěvků 06.04.19 00:02
@mandarinkapomeranc píše:
Jedeme sem na výlet, kam na oběd, kam do kavárny - s dětským koutkem, kam na vycházku - po památkách :-)

Napadá mě Grill Restaurant v Břeclavi, vaří tam moc dobře, ceny normální a dětský koutek tam taky je, není to v přímo v centru, je to směr na Lednici, takže si tam můžete dát oběd a potom můžete o pár kilometrů dál, do Lednice, podívat se na zámek, nebo na lázně s hezkou kolonádou a někde tam si dát tu kávu. :mavam:

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 06.04.19 13:45

@Marlovee Díky, já bych ale právě víc v centru, jedeme tam na výlet vlakem, tak ať to není všechno moc daleko :-)

Marlovee
Kecalka 256 příspěvků 06.04.19 15:31

@mandarinkapomeranc Ahaa, tak to chápu :) Tak jestli půjdete v Břeclavi k zámku a na zámeckou rozhlednu, pod zámkem je restaurace/bar Cyklosféra a tam je to pro děti jak dělané, takže tu kávu si můžete dát tam, jsou tam trampolíny, pískoviště, k zapůjčení čtyřkolky, je to tam fajn.

Silwinka87
Generální žvanilka 22233 příspěvků 06.04.19 15:41

Ahoj,ano Cykloška je super,já bych doporučila restauraci Mlsná koza,mají tam super koutek,ale je teda z ruky..Jinak hned u vlakového nádraží je restaurace Parkrestaurant,kde je nad restaurací herna Parkáček,je to tam fajn,ale spíš pro menší děti..

Silwinka87
Generální žvanilka 22233 příspěvků 06.04.19 15:43

Jinak právě teď je v naší městské galerii výstava lega ,,Svět kostiček”.Děcka si můžou i pohrát.

Váš příspěvek
Reklama