Cyklus po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

šmoulililinka
Závislačka 2724 příspěvků 9 inzerátů 07.11.18 14:14
cyklus po revizi

Ahojky holky, taky se vám některé po revizi splašil cyklus? Revizi jsem měla 2. 9. a od té doby nedošla žádná pořádná ms, ale jen neustálé špinění. U dr jsem byla a vše ok. 6 týdnů po revizi jsem měla 8 dní v kuse něco jako ms, ale zdaleka to nebylo to, na co jsem zvyklá… a pak to jelo zas 4 dny nic, 3 dny špinění a tak dále… teď už zase špiním, na čípku krev. Už bych vážně ráda zase těhotněla :lol: kontryhel piju

Reakce:

Veverice4
Nováček 2 příspěvky 08.11.18 10:27

Ahoj. Já jsem po revizích neměla s cyklem problém, ale doktoři říkají, ze se to nějakou dobu dává dohromady, skoro jako po porodu. A rozhodně nedoporučují těhotenství dřív jak 3 měsíce po revizi. Ta děloha se musí zhojit. Měla jsem 3 potraty u těhotenství krátce po sobě (do 6 měsíců). Pak až skoro po roce a bylo to dobrý. Držím palce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >