Cysta a její léčba :)

28.5.16 14:09

Cysta a jeji lecba :)

Ahoj, predevcirem jsem musela do nemocnice skrz silenou bolest v pravem podbrisku, nevolnosti, zvraceni a horečce. Modlila jsem se aby to nebyl slepak. Prani vyslo a našli mi cystu cca 4cm velkou. Od nastoupeni 3hod rano do cca 9 jsem měla infuze (pouze vodu nebo jak to nazvali :lol: )
Odpoledne jsem byla propustena. Porad je mi hodne nevolno, mam pocity na zvraceni, mirna bolest v podbrisku a kruci mi v brise, ale rekla bych ze z hladu. Tlak 113/59 a puls 62. Teplot 37,5 :)
Pres noc vse dobre, po ranu tak hodinu taky a pak to zacalo. Setkal se s tim nekdo? Popripade co vam na to pomaha… Obklady a jaké, prasky, jake jidlo, caje, cola atd..?? :roll:
Děkuji za odpovedi.. Citim se jak mrtvola, lezim a nic se mi nechce :D posledni MS zacatek 16.5., muze to souviset s ovulaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

42
28.5.16 15:16

@Misheelllka
Me když našel doktor cystu na levém vaječníku taky asi 4cm, tak me okamžitě poslal na operaci. Do týdne mi cystu odstranil. Delalo se to laparoskopicky v celkové narkóze. Ve čtvrtek jsem nastoupila a v sobotu jsem šla domů. Zbyly mi tři malé jizvy a žádné pichani v podbrisku. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.16 15:31
@Cucinka píše:
@Misheelllka
Me když našel doktor cystu na levém vaječníku taky asi 4cm, tak me okamžitě poslal na operaci. Do týdne mi cystu odstranil. Delalo se to laparoskopicky v celkové narkóze. Ve čtvrtek jsem nastoupila a v sobotu jsem šla domů. Zbyly mi tři malé jizvy a žádné pichani v podbrisku. :)

Ja mam pockat do pristi menstruace :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
28.5.16 16:07

@Misheelllka Me 6cm cysta odesla s menstruaci, ani jsem nepoznala rozdil oproti normalni ms. neboj urcite odejde s ms ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.16 16:20

A co ty nevolnosti atd? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
28.5.16 16:23

@Misheelllka no nevolnosti jsem nemela, mela jsem jen 2 dny zvysenou teplotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24816
28.5.16 17:47
@Vasule86 píše:
@Misheelllka Me 6cm cysta odesla s menstruaci, ani jsem nepoznala rozdil oproti normalni ms. neboj urcite odejde s ms ;)

Přesně tak jsme to měla já s 5 cm cystou, doktorka říkala, že po menses at se přídu ukázat, ale naštěstí odešla a já to ani nepocítila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
28.5.16 19:01

@Misheelllka
Ja jsem chodila předtím k jiné doktorce a ta mi asi 4 měsíce vždy rekla ze to budeme hlídat, ze se to nezvětšuje. Nezdálo se mi to tak jsem šla k jinému lékaři a ten me to odoperoval. Me s menstruací neodešla. :(
Krom pichani v levém podbřišku při namaze nebo i rychlé chůzi jsem žádné potíže nebo nevolnosti neměla. Tak s tím ti neporadím :think:
Tak snad s menstruaci odejde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.16 16:24

A nema nekdo zkusenosti se spetovanou cystou? Ta taky muze zmizet nebo prasknout? :O :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama