Cysta nebo silná MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lookowski
Nováček 3 příspěvky 23.07.19 18:20
Cysta nebo silná MS?

Ahoj. Měl jsem teď 16 dní zpoždění, cot se mi stalo už potřetí od vysazení ha. Včera jsem snědla koláč q pak mi začalo být špatné od žaludku, myslela jsem, že to je tím koláčem. No večer už jsme zvracela, lezela v zimnici a křečích břicha, které přešly ke křečím podbřišku. Do toho mi přišla MS. Zvracela jsem i v noci. Zimnice ustala. Na blití je mi dnes celý den, teď zkouším jist a mám pocit, že jsem plná. Zobu ibalgin za ibalginem, protoze ji ak z těch křečí lezu bolesti lo zdi. Na netu jsem vyčetla, ze by to mohla být cysta. Panikarim zbytečně a může to být jen tím zpožděním?

Reakce:
Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 53612 příspěvků 23.07.19 18:23

@Lookowski ibalgin za ibalginem na prazdny zaludek, zadelas si na vredy ;) navic muzes mit strevni virozu :nevim: na krece se navic vubec nehodi.

Lookowski
Nováček 3 příspěvky 23.07.19 18:26

@blumen nejsme z toho nadšená, ale když to bolí tak, že brecim, tak co delat

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 53612 příspěvků 23.07.19 18:54

@Lookowski no a pricina? Tak zajit na pohotovost. To jsou krece od strev? Od MS? Zvracis z virozy nebo od bolesti? :nevim:

Lookowski
Nováček 3 příspěvky 23.07.19 19:02

@blumen křeče teď už spíš v podbřišku..a je mi na zvracení.. Takze nevím jestli je to viroza nebo je to z MS.. Přišlo to vše najednou ty příznaky a MS..

Váš příspěvek
Reklama