Ahoj, cca před 5 dny mě začalo pobolívat v podbřišku, nejdřív jsem se lekla, aby to nebyl slepák, ale to nevypadá. Včera mě píchalo u pravého vaječníku a dneska zase u levého a občas cítím i takový menší tlak, jsem i taková „žravější“ a asi plačtivější. Mám 19 měsíční dceru, kterou ještě kojím a za celou tu dobu jsem ještě neměla měsíčky, takže podle toho se nemůžu řídit, jinak žádný výtok, hlen nebo špinění na kalhotkách nemám. Při prvním těhotenství mě strašně bolela prsa, ale teď vůbec a taky jsem cítila to píchání na vaječníkách. Prášky neberu a s přítelem máme prerušovaný styk. Pro test si zajdu asi zítra, ale i tak se chci zeptat jestli to neměl někdo takhle podobně. Omluvte prosím anonym, chodí sem známí a nechci, aby to věděli.
Ahoj, cca před 5 dny mě začalo pobolívat v podbřišku, nejdřív jsem se lekla, aby to nebyl slepák, ale to nevypadá. Včera mě píchalo u pravého vaječníku a dneska zase u levého a občas cítím i takový menší tlak, jsem i taková „žravější“ a asi plačtivější. Mám 19 měsíční dceru, kterou ještě kojím a za celou tu dobu jsem ještě neměla měsíčky, takže podle toho se nemůžu řídit, jinak žádný výtok, hlen nebo špinění na kalhotkách nemám. Při prvním těhotenství mě strašně bolela prsa, ale teď vůbec a taky jsem cítila to píchání na vaječníkách. Prášky neberu a s přítelem máme prerušovaný styk. Pro test si zajdu asi zítra, ale i tak se chci zeptat jestli to neměl někdo takhle podobně. Omluvte prosím anonym, chodí sem známí a nechci, aby to věděli.