Problémy při styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 10:36
problémy při styku

Milé slečny, dámy, ženy, máte některá podobný problém jako já? Jde o to, že jsem vevnitř asi dost úzká a komplikuje mi to milování s přítelem. Mám už za sebou nějaké zkušenosti, ale pořád je to stejné. I když jsem dostatečně,,naladěná" a vzrušená a dostatečně vlhká, je dost velký problém, aby se do mě přítel dostal. A to už jsme spolu 4 roky. Když jsem poprvé viděla jeho přirození, tak jsem myslela, že budu brečet ( docela dost velké). Sice se do mě jakž takž dostane, ale musím přetrpět tu bolest než se do mě narve a nijak zvlášť si to neužívám. Máte nějakou radu, tip, co dělat? Myslela jsem, že se to zlepší trénováním, ale ono je to pořád stejné. Nedovedu si představit, že bych někdy měla rodit.

Reakce:
Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 22.07.19 10:45
@Anonymní píše:
Milé slečny, dámy, ženy, máte některá podobný problém jako já? Jde o to, že jsem vevnitř asi dost úzká a komplikuje mi to milování s přítelem. Mám už za sebou nějaké zkušenosti, ale pořád je to stejné. I když jsem dostatečně,,naladěná" a vzrušená a dostatečně vlhká, je dost velký problém, aby se do mě přítel dostal. A to už jsme spolu 4 roky. Když jsem poprvé viděla jeho přirození, tak jsem myslela, že budu brečet ( docela dost velké). Sice se do mě jakž takž dostane, ale musím přetrpět tu bolest než se do mě narve a nijak zvlášť si to neužívám. Máte nějakou radu, tip, co dělat? Myslela jsem, že se to zlepší trénováním, ale ono je to pořád stejné. Nedovedu si představit, že bych někdy měla rodit.

No zlepší se to po porodu. No a jiné rozumné řešení asi není, kromě výměny přítele za někoho s menším.

Ještě možná by šlo koupit různě velké dilda a postupně trénovat, ale netuším, zda tohle může zabrat, teoreticky může.

sisifa
Stálice 83 příspěvků 22.07.19 10:50

Tento problém s děsivou velikostí znám. :lol: Dost to první „narvání se“ ulehčí lubrikační gel. ;) Prostě ho používejte vždy hned ze začátku bez ohledu na to, jestli se cítíš dost vzrušená nebo ne. Já to partnerovi párkrát musela vysvětlit, že nejde o to, že bych neměla chuť na sex a nebyla naladěná, ale že naše proporce bez gelu prostě nejsou úplně slučitelné. :lol: Pochopil a jde to lehce. 8)

Šárka_Konečná
Kecalka 102 příspěvků 22.07.19 10:55

Jj souhlasím s lubrikačním gelem, doporučuji silikonový. Jak řekla jedna moje kamarádka: to je potom fičák :)

Russet
Neúnavná pisatelka 17930 příspěvků 22.07.19 10:56
@Milan42 píše:
No zlepší se to po porodu. No a jiné rozumné řešení asi není, kromě výměny přítele za někoho s menším.Ještě možná by šlo koupit různě velké dilda a postupně trénovat, ale netuším, zda tohle může zabrat, teoreticky může.

Nezlepší. Ženy rodí i císařem. A nemilujeme se pouze spodkem. Jestli jí připadá velký, má z toho strach a neustále se kontroluje. Já radím pouze výměnu. Ne dilda.

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 22.07.19 10:58
@Šárka_Konečná píše:
Jj souhlasím s lubrikačním gelem, doporučuji silikonový. Jak řekla jedna moje kamarádka: to je potom fičák :)

Tak jasně, kdo maže, ten jede. :pankac: Předpokládal jsem, že tohle zakladatelka ví.

cocomoon
Kecalka 386 příspěvků 22.07.19 11:03

Je to orgán jako každý jiný a tréninkem se to určitě dá napravit.
Já bych byl pro koupi nějaké sady dild ruzných velikostí a ténovat. Případně před sexem postupně od menšího kusu až po přítele, aby to šlo postupně a nebyl to najednou takový šok.
Každopádně určitě mazat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 11:03

Zakladatelka to ví, jenomže má tak trochu alergii na lubrikant. Samozřejmě, že to bylo to první co mě napadlo vyzkoušet. Příšerně pálí, takže smůla :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 11:07
@Anonymní píše:
Zakladatelka to ví, jenomže má tak trochu alergii na lubrikant. Samozřejmě, že to bylo to první co mě napadlo vyzkoušet. Příšerně pálí, takže smůla :D

Zkus místo toho gelu kokosový olej :) :palec: žádný lubrikant taky nesnesu a kokosák úplně bez problémů :) :) :palec: :palec:

Russet
Neúnavná pisatelka 17930 příspěvků 22.07.19 11:07
@Anonymní píše:
Zakladatelka to ví, jenomže má tak trochu alergii na lubrikant. Samozřejmě, že to bylo to první co mě napadlo vyzkoušet. Příšerně pálí, takže smůla :D

I vodou rozpustný?

sisifa
Stálice 83 příspěvků 22.07.19 11:09

@Šárka_Konečná Výstižně řečeno :)

Pro zakladatelku: ještě pomáhá mít orgasmus před samotným stykem, pokud ho dosahuješ. ;) Ať jde dovnitř, když ti orgasmus odeznívá, pak je taky po problému.
Bezva mužskýho bych rozhodně neměnila, protože „to“ jde ztuha. Dá se na to vyzrát.

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 22.07.19 11:11
@Anonymní píše:

No tak lubrikantů je mnoho druhů… silikonový, vodou rozpustný, olejový… něktrý třeba bude v pohodě. Nebo ten kokosový olej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 11:13

Hmm. Díky za tip. Zkusím. 8)

Venetia
Hvězda diskuse 44864 příspěvků 22.07.19 11:46
@Milan42 píše:
No zlepší se to po porodu. No a jiné rozumné řešení asi není, kromě výměny přítele za někoho s menším.Ještě možná by šlo koupit různě velké dilda a postupně trénovat, ale netuším, zda tohle může zabrat, teoreticky může.

no tady jsem se v ruzných diskuzí dočetla, že když má žena naprumernejšího partnera, tak ji má pak vytahanou, takže by to mělo tak fungovat.

Váš příspěvek
Reklama