Norethisteron a nedostavení 2 ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 11:56
norethisteron a nedostavení 2 ms

Ahoj, minulý měsíc jsem 4-5 dnů brala norethisteron kvůli dovolené, jelikož mám velké bolesti při ms, tak sem si dovolenou nechtěla pokazit. Po dobrání se ms do 3 dnů dostavila. Teď další měsíc měla přijít, ale stále nic, přitom od čtvrtka mě občas bolí podbřišek a záda, jako by se měla dostavit. Máte s tímto někdo zkušenost? Může to být z těch prášků? Před 2 lety jsem tyto prášky už měla, ale žádný problém jsem neměla. Těhotenský test sem si též dělala, jelikož by bylo možné, abych byla těhotná, ale je negativní. Děkuji za vaše odpovědi.

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16257 příspěvků 23.07.19 12:06

Může to být z toho, jinak zkoušet otěhotnět a brát tyhle prášky je fakt hazard

berry4
Nadpozemská drbna 28686 příspěvků 23.07.19 12:37

@ka2ka vždyt´nikde nepíše, že se snaží otěhotnět :roll:
Ano, může to být z toho, počkej. Rozházela jsi si hormony, tak než to tělo zase pobere, může to trvat.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16257 příspěvků 23.07.19 13:15
@berry4 @berry4 @berry4
@Anonymní píše:
Ahoj, minulý měsíc jsem 4-5 dnů brala norethisteron kvůli dovolené, jelikož mám velké bolesti při ms, tak sem si dovolenou nechtěla pokazit. Po dobrání se ms do 3 dnů dostavila. Teď další měsíc měla přijít, ale stále nic, přitom od čtvrtka mě občas bolí podbřišek a záda, jako by se měla dostavit. Máte s tímto někdo zkušenost? Může to být z těch prášků? Před 2 lety jsem tyto prášky už měla, ale žádný problém jsem neměla. Těhotenský test sem si též dělala,jelikož by bylo možné, abych byla těhotná, ale je negativní. Děkuji za vaše odpovědi.

@berry4 tak tohle podle mě znamená minimálně to že se nechrání což teda znamená že jsou bud leplové nebo se snaží otěhotnět

Ann-Sylvie
Kecalka 145 příspěvků 23.07.19 17:48
@ka2ka píše:
@berry4 @berry4 @berry4
@berry4 tak tohle podle mě znamená minimálně to že se nechrání což teda znamená že jsou bud leplové nebo se snaží otěhotnět

No a nebo to znamená, že měla prostě sex a 100% antikoncepce je pouze abstinence :wink:

daisy1
Stálice 99 příspěvků 20.08.19 18:34

Kvůli 3 týdenní nepřetržitě menstruaci mi Dr. Předepsal norethisteron. 2 cykly, vždy po 2 dnech od vysazení menstruace, spíš klidnější než obvykle. Ovšem po měsíci další nepřišla a nyní už nepřišla další menstruace. Tedy 2 měsíce nic. Je mi 43. Veškeré těhotenské testy negativní. Stalo se to někomu?

Mishan1234
Nováček 1 příspěvek 01.09.19 13:04
Další menstruace po norethisteronu

Prosím dotaz… první menstruace po vysazení tabletek se dostavila do třech dnů, ale další menstruace nikde. Už čekám týden a chtěla bych se zeptat, jak dlouho můžu čekat aniž bych musela k lékaři na vyvolávací injekci? Děkuji za radu :wink:

Váš příspěvek
Reklama