Cysta, těhu?

171
25.5.16 20:29

Cysta, Těhu ??

Ahoj holky prosim vim ze se to asi opakuje ci ne ale mam prospu a chci se prosim zeptat zda nemate nektera zkusenosti nebo co si o tom myslite.

Uz druhy mesic jsem nedostala MS tak jsem byla objednana na gyndu driv jsem to mela 25 DC nebo 29 DC testy negativni styk s pritelem mame a tehotenstvi by jsme se nebranili. BT mam uz 16 den 36,8 - 37. No dnes jsem byla u dr a zkontroloval me rikal ze asi tam neco bude ze podle UTZ jsem to mela mit pred 3mi dny a za mesic mam jit na kontrolu pokud to nedostanu, ze to muze byt cysta, ale nic moc videt neni a pak by jsme to resili vic mi nerekl co si o tom myslite vy ptam se prosim jen na nazor cystu jsem jeste nemela a mimco by jsem chtela prislo mi to jako by sam nevedel co tam je… :zed: :zed:

Antiko jsem nikdy nebrala a mela jsem to pravidelne tak me docela s timto zarazil ze mi vic nerekl… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

104
26.5.16 10:05

Ahojky, to je divný, že ti nepíchl agolutin? i kdybys byla těhotná prý to nevadí…já mám menses pravidelnou, ale stalo se mi že jsem ji taky nedostala až po injekci agolutinu po 43 dnech…a chodila jsem na kontrolni ultrazvuky…skoro co týden…tak nevím, jít jinam by byl problém? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
26.5.16 10:56

K němu jsem prave přešla na doporučení kamarádek co si ho chváli tak nevím proč mi nic nedal jen ze mam přijít za měsíc tak nevím co si myslet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama