Jsem / nejsem těhotná?

24
25.5.16 17:17

jsem / nejsem?

Dobrý podvečer,

chci se zeptat, jaké příznaky jste měly na úplném počátku těhotenství?
O miminko se nesnažíme, ale kdyby přišlo, nevadilo by nám to.

Poslední ms jsem měla 26.4-3.5., ovu mi tedy vycházela na 12.5 +-… No a to jsme se s přítelem milovali… HA neberu, ms má zpoždění 2 dny, ale mě je slabo, občas se mi motá hlava, jím jako nezavřená, jsem pořád unavená a začala jsem hroooozně pít. Pár dnů jsem slaboulince špinila. Dnes jsem si dělala TT a vyšel negativní… Myslíte, že můžu být v jiném stavu?

Děkuji za vaše reakce.

A.

Příspěvek upraven 25.05.16 v 17:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26560
25.5.16 17:20

@AnFi Pokud jste se jen mazlili, tak těžko :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12337
25.5.16 17:22
@jenny.fields píše:
@AnFi Pokud jste se jen mazlili, tak těžko :mrgreen:
:pankac: Přesně to jsem chtěla napsat :lol:

Ale spíš myslím, že nejsi, pokud jsi měla citlivý kvalitní test. 2dny po očekávané ms už by tam druhá čárka byla minimálně jako duch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
25.5.16 17:23

Poprvé jsem si myslela, že mám nějakou virózu (bolest svalů, únava) a podruhé nic, bez příznaků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
25.5.16 17:27

Já měla první příznaky zpoždění MS 5 dnů..pak teda nepřišla vůbec, ale po 5ti dnech jsem si dělala těhotenský test, kde byl světloučký duch. Jinak jsem si jiných příznaků nevšimla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.16 17:38

Počkkej, skočím pro věšteckou kouli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
25.5.16 17:45

Moje první příznaky byla bolest v prsou a takovej pocit že se zvětšujou, hlava mě bola a bylo mi pár dní špatně z jídla, a pak vynechaná menstruace :-) Zjistila jsem to až na druhém měsíci, první měsíc jsem normálně měla menstruaci a test byl taky negativní, pozitivní byl až po třetím dnu vynechané menstruace :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
25.5.16 17:47

Děkuji, to budeš hodná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
25.5.16 17:48

@Markett3 děkuji za reakci a tak nějak jeden z prvních normálních odpovědí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4509
25.5.16 17:54

Ahojky, já jsem už týden před MS jenom polehávala, že mi bylo nějak slabo, trošku nachlazená, ale hlavně pořád utahaná, myslela jsem si, že to bude chřipka, no ale pak se zpozdila i MS a bylo jasno…ta únava mě pak nepřešla celé těhotenství, v práci jsem usínala u PC :D Zkus další test za 2-3 dny a uvidíš…a ty prsa jsem měla taky strašně citlivý, ale to už jsem asi o mimču věděela:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
25.5.16 17:56

Příznaky jsem neměla skoro žádný, akorát mě vždycky pobolívalo břich, jako by měla přijít MS: jeslti byla ovulace 13.5., tak to test ještě ukázat nemusí, to je teprve 13 dní, to ještě nemusí být nutně na testu //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
25.5.16 17:58

@slavuska1 Břicho mě chvílema taky pobolívá jako před ms… Prsa bolí také jako před ms… No, počkám dva dny a znovu zkusím test. Děkuju za zprávičku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4787
25.5.16 18:12

@AnFi Já sem měla stejný příznaky jako před klasickou ms.. Ale rozdíl byl, že jsem jednou cítila v puse kovovou pachuť a druhá věc, byla sem neskutečně unavená :) Prsa, pobolívání břicha a podobně byli u mě stejné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
25.5.16 18:16

@AnFi mne test ukázal slabou druhou carku až 10. den po očekávane menstruaci, mela jsem opožděnou ovulaci. Jinak hned od začátku mi bylo divně, jako by na me lezla chřipka, zvýšená teplota, únava… Břicho bolelo taky jako před MS a u prázdného žaludku mi bylo blbe, porad jde krkala, prsa zacly hodně bolet až od pátého týdne… Urcite zkus test znovu, mne se osvědčil dr.max a rano střední proud moči. Zkus klidne hned zítra :) vím jaký to je čekat, když už Ti něco je… Držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
25.5.16 18:17
@AnFi píše:
Dobrý podvečer,

chci se zeptat, jaké příznaky jste měly na úplném počátku těhotenství?
O miminko se nesnažíme, ale kdyby přišlo, nevadilo by nám to.

Poslední ms jsem měla 26.4-3.5., ovu mi tedy vycházela na 12.5 +-… No a to jsme se s přítelem milovali… HA neberu, ms má zpoždění 2 dny, ale mě je slabo, občas se mi motá hlava, jím jako nezavřená, jsem pořád unavená a začala jsem hroooozně pít. Pár dnů jsem slaboulince špinila. Dnes jsem si dělala TT a vyšel negativní… Myslíte, že můžu být v jiném stavu?

Děkuji za vaše reakce.

A.

Příspěvek upraven 25.05.16 v 17:23

tyhle stavy ja mivam taky občas ale nesnažíme se a v tehu jsem je nemela vůbec ;) takze to mas spis z počasí stresu nebo spatneho tlaku nebo malo piješ ;)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama