Zpožděná menstruace, negativní test - je brzo testovat?

39
24.5.16 17:36

zpožděná menstruace2

Maminky mam týden zpožděnou menstruaci tak jsem si dnes zkoušela udělat test a byl negativní, je možné že je to brzo na test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3031
24.5.16 17:38

Asi by už nějaký duch měl být vidět. Běž na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
24.5.16 17:41

Co jsme si delala pred chvilkou tak je tam hodně slabounka čarka ktera jde vidět když se jen zakoukam poradne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12181
24.5.16 20:26

@Stepanka95 tak mozne to je. Nekomu se opravdu ukaze carka pozdeji. Ja testovala sice skoro koncem druheho mesice tehotenstvi, protoze jsem nevedela, ze jsem tehotna a i kdyz byl test jasne pozitivni, testovaci carka nebyla tak vyrazna, jako ta kontrolni. Dokonce ani dalsi testy po tydnu (8 tydnu tehotenstvi) nemeli testovaci carku tak silnou, jako kontrolni. Na druhou stranu je mozne, ze to, co vidis, je testovaci carka, ale tehotna nejsi. Na nekterych testech je po namoceni videt, kde je ta carka, ale neni to reakce na hormony, nybrz jen proste se tim namocenim zvyrazni misto, kde je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
24.5.16 21:24

Ahojte :mavam: me bytaky zajimalo jestli je moznost byt tehotna a nevidět na testu // mam 4 dny zpoždění a test negativní… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12181
25.5.16 12:47

@L1990 moznost je. Ale take je moznost, ze se Ti jen posunula ovulace a tim padem menstruace teprve prijde.

Holky, chapu Vas, take jsem tam byla (muzu byt tehotna?), ale verte mi, ze jediny, co Vam ty dotazy tady daji, je jen nadeje, ktera stejne nejak moc nepomuze, protoze o to je pak vetsi zklamani, kdyz je to naopak. Takze jedina rada je obrnit se trpelivosti (vim, je to skoro nemozne), zkusit testovat za par dni a nebo jit k lekari. Protoze negativni test i pri zpozdeni neznamena, ze tehotne nejste, naopak slaba carka jeste neznamena, ze tehotne jste :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
26.5.16 11:25

Tak mám na testu slabého ducha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu