Dá ještě snažení vylepšit ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 13.07.03 21:09

Ještě nejsme ve stadiu, kdy bychom chtěli zaangažovat lékaře (ty zkušenosti s nimi, co jsem tu četla mě v tom jen utvrzují)a stále zkoušíme sami.

Ale ráda bych se poradila, jestli se dá „vylepšit“ ještě něco jiného, než hlavní snažení v 10-14 dni a vitamíny(kys listová, Mamavit a pro muže kys listová a vitamín B). Jsem každý měsíc zklamaná a vždy to obrečím, ten můj říká ať neblázním, že čím víc to budu chtít, tím spíš to nepůjde. ALe poručte si.

Nejvíc mě děsí, že doktor na začátku řekl, že největší šance je po vysazení antikoncepce, že je to „pohnojené“ tak na 4 měsíce a ty už jsme teda „prošvihli“, přesto, že jsme se rozhodně neflákali! Už to teď bude jen horší? Prosím přihoĎte pár svých rad a zkušeností …moc díky Kamča

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 13.07.03 21:38

Ahoj Kamčo,

s doporučení znám ještě vitamín E, o vitamínu B jsem neslyšela. Jinak mě zaráží to co ti řekl doktor. Pokud vím, tak spíš doporučují 3 měsíce od vysazení počkat a pak se snažit.

Nevím jak dlouho se snažíte, ale mě osobně doktor pomohl. Musela jsem teda svého lékaře vyměnit, protože ten první mi sázel hormóny od pasu, ale nakonec to všechno dobře dopadlo a ja po roční léčbě otěhotněla.

Jinak velmi dobré výsledky jsou se cvičením podle Mojžíšové.

Přeju, aby se vám brzo zadařilo a v bříšku se zabydlel mimísek.

Ajka + Lenička 10,5 měsíce ;-)

Anonymni  14.07.03 13:01

Ahoj Kamčo,

pokud Ti můžu popsat svoji zkušenost, tak tady je. Antikoncepci jsem vy:,–(ila v 9/2002. S manzelem jsme se snazili, ale nic. Tak jsem zasla za svym doktorem, a ten mi rekl, ze po dlouhodobejsim pozivani HA to nepůjde (možná) 3 měsíce. Takže jsme se uklidnili a zkoušeli to dál, ale pořád nic, tak jsem za ním zašla letos v květnu, a on mi řekl, že do roka po HA je to ještě v normálu, a ať počkáme po dovolené. Tak jsme jeli na dovču, no a už je to tak, že se nám to podařilo. Teď jsem v prvnim měsíci :-) Můžu říct, že jsme se celkem snažili, ale zase jsme to nepřeháněli…Máme oba s manželem stresující zaměstnání, takže nám to nepřidalo. Jinak chci říci, že bych doporučovala udělat si pohodovou dovču a opravdu si ji přijemně vychutnat. Nám to pomohlo.

Přeju moooc úspěchů ve snažení se o mimíska

Květi

schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 14.07.03 13:55

Kyselina listova aj pre muza?

J.

ps: Kamca, drzim palce, nech sa podari… ;o)

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 14.07.03 13:57

Ahojky Kamčo,

já nemůžu nic než jen souhlasit s tím, co psaly holky přede mnou. Vitamíny a snažení ve „vhodné době“ je samozřejmě důležité, ale psychická pohoda je mnohem důležitější. Já sama s tím zkušenosti nemám, ale od ostatních holek ze snažilek vím, že je to pravda. Naplánujte si s manžílkem dovču, pořádně si odpočiňte a tulte se tak, jak máte chuť ne podle fáze cyklu. I já na to spoléhám. Přeju ti, ať to výjde co nejdříve a nedělej si starosti, že se to zatím nepodařilo, nejsi v tom sama a uvidíš, že se brzy zadaří.

Romík

Anonymni  15.07.03 20:58

Ahoj Kamčo, nezoufej, když to nejde hned. My se s manžílkem snažíme o mimíska již skoro tři roky a stále nic. Od lékařky vím, že po vysazení HA to trvá trochu déle než se tělíčko dá dopořádku.

Přeji ti abys byla brzy těhulka.

Markéta :-D

Anonymni  16.07.03 08:56

Ahoj Kamčo,

souhlasím s tím, co bylo napsáno a za sebe přidávám ještě pár rad. Informace jsem vyčetla, kde se dalo, snažili jsme se 3 měsíce a teď se to podařilo. „Snažet se“ od prvního dne ob den, po „tom“ si polež, odpočiň, já jsem se pro jistotu vždycky ještě podložila do správného sklonu (i když to je asi zbytečné, ja měla pocit, že to pomáhá). Střídejte polohy. Muž by měl brát krom toho, co bylo psáno, ještě zinek. Taky můžeš začít sledovat termín své ovulace - podle bazální teploty a charakteru hlenu. Je fakt, že psychická stránka je moc důležitá, u nás se to povedlo v hektickém měsíci, kdy jsme na to neměli čas myslet.

Držím palce, ať se to povede! Hlavně se do toho nepokládej (i když vím, že to nejde), snaž si užívat léto a třeba si řekni, že nervózní začneš být až od podzima…

Jinak můj doktor říkal totéž co Tvůj ohledně toho „pohnojení“, ale já si myslí, že je to nesmysl, že tělo by se mělo vyčistit a vrátit se k původnímu přirozenému stavu. Dej tomu čas!

Držím moc palce, ať se to brzy podaří!

Magda

martinaM
Nováček 5 příspěvků 23.08.03 14:47

Ahoj taky přidám radu od mé holčičandy - před snaženíčkem se vyhřát v koupeli ať se vše řádně prokrví a podložit si zadeček ať se spermijky dostanou přímo tak kam mají ( tedy pokud nemáte zakloněnou dělohu- to se myslím doporučuje jiná poloha )

Tak vám všem držím palečky ať jste co nejdřívě těhulky :-P

Anonymni  27.08.03 14:51

ahojky :-))

taky patřím k těm které se snaží o miminko ale teprve 2 měsíc a zase nic :-((

kamarádka mi poradila abych brala Sarapis, sice je to pro ženy které jsou v klimaktériu, ale také tam je něco o neplodnosti některé otěhotněli po měsíčním nebo dvou měsíční léčbě Sarapisem. Asi je něco na tom pravky protože kamarádka asi za dva měsíce otěhotněla a s nicím se neléčila. Tak jsem zakoupila tablety a začínám dlabat :-)) snad se zadaří :-))

Anonymni  28.08.03 18:06

Ahoj holky!

Kamco,psala jsi,ze se snazite 10-14 den?Jak dlouho trva tvuj cyklus?

My jsme se taky snazili 12-14 den pouze,jenze muj cyklus je 38 dni a to jsem nevedela,ze mam ovulaci kolo 21.dne,takze zadny div,ze tehotna nejsem.Tedkom uz to vim,tak se chceme zvovu zasnazit snad v ty spravny dny.

Tak hodne stesticka nam vsem snazilkam,

pa Radka

Anonymni  28.08.03 18:10

A jeste k tomu uzivani.Ja jsem zacala brat Prenatal a vitamin E,ktery bere i muj pritel,pry je dobry pro spermie.

Radka

Anonymni  29.08.03 11:45

Ahojky,

chci se přidat taky se svou troškou do mlýna . O otěhotnění jsme se snažili 2 měsíce, během toho druhého byla dovolená, schválili nám úvěr, prodloužili v práci smlouvu na neurčito, pak jsem měla nějakou chřipičku (tu jsem doma prospala a odpočívala až až) a hle ! Menstruace nikde (mám ji pravidelně, že bych si podle ní mohal řídit hodiny) „prapodivné“ tlaky v bříšku, po týdnu od nedostavení se menstruace jsem si koupila test a je POZITIVNÍ!!!

Takže určitě to chce si odpočinout a být v klidu. Nenervovat se a přijde to samo. Popravdě, já bych bývala ještě nějaký ten měsíc snažení brala, rekonstruujeme dům a momentálně jsme asi v nejhorší fázi (bourání, výměna oken atd)..Ale jsem moc ráda a chci aby to vyšlo!Vždycky jsem se bála porodu,ale teď mi přijde, že zvládnu všechno..a snadno..Manžílek je mi samo oporou a je nadšený!! Marcela

Anonymni  02.09.03 20:05

Ahoj, taky patřím k těm, které (a kteří) se snaží o miminko, my už třičtvrtě roku a nic. Vyšetření hormonů, průchodnosti vejcovodů, spermiogram - vše OK, jenom mi doktorka říkala, že mám dělohu zakloněnou dozadu. Slyšela jsem, že jsou pro tento „problém“ určité polohy a úkony vhodnější, ale nevím které. Nevíte některá? Díky moc.

martinaM
Nováček 5 příspěvků 02.09.03 20:12

Ahoj, taky patřím k " zasloužilylým " snažilkám a tak ti mohu poradit z toho co se ke mě doneslo. Pro zakloněnou dělohu se doporučuje poloha " ze zadu " a někde jsem četla, že potom dát kolnínka pod bříško a v klidu nechat spermijkám volnou cestu… a tak se snad podaří zázrak spození ;-)

držím palečky Ahojky M

Anonymni  03.09.03 07:09

No je to rôzne, pri prvom dieťati sme čakali rok a druhé sa podarilo na prvý šup :-), tak nezúfaj!!! :-P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama