potapeni kojencu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  25.06.03 12:25
potapeni kojencu

Ahoj maminy, jake mate zkusenosti s potapenim svych ratolesti v rannem veku? Mame 3-mes.holcicku a jednu prisernou zkusenost, kdys po 3. potopeni byla v takovem soku, ze zapomela dychat. Ve vode se ji libi teda porad, ale ja se uz strasne bojim ji potapet znovu. Koukala jsem, ze je tu clanek s abecedou potapeni, ale ja nejak zacinam pochybovat, jestli je na to „dost velka“ a nebylo by lepsi s potapenim pockat..

Jake mate zkusenosti vy?

diky moc Marta

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  25.06.03 16:24
potapeni kojencu

Ahoj,jsem instruktorka kojeneckeho plavani a muzu Ti s klidnym svedomim rict-pokud se „strasne bojis“ dcerku potopit,jak pises,rozhodne to nedelej!!! Vzdyt uplne staci,ze je ve vode spokojena a odnasi si z „plavani“ prijemny zazitek!To je prece cilem kojeneckeho plavani. Ve trech mesicich se jiste rada deticek dokaze potopit, ale to neni zadana meta ani ukazatel sikovnosti.

Nestresuj zbytecne malou ani sebe, potapeni vyzaduje velmi klidny a samozrejmy pristup bez sebemensich obav.Vzdyt je spousta jinych her a poloh ve vode,ktere si obe v klidku a spokojene uzijete!!! Eva Skalova

makovkaa  27.07.13 22:17

Dobrý den,
také mám doma tříměsíční mimčo a chtěla bych se zeptat, jak s mimčem plavat v bazénu? Většinou ho držíme v podpaží a prsty mu podepíráme hlavičku. Ale nevím, jestli mu to není nějak nepříjemný?
Dále bych se chtěla zeptat, jak začít s potápěním? Kamarádka mi radiĺa fouknout dítěti do obličeje a potopit ho. Ještě jsem to nezkoušela, proto se ptám!
A poslední dotaz se týká staršího syna (3roky)-do bazénu nechce jinak než s kruhem a na potápění nemůžu ani pomyslet-hlavu si vodou nechá polít, ale to je tak všechno. Prosím poraďte mi jak na něj s potopením a jak ho zbavit té závislosti na kruhu?
Děkuju za odpověď!

stefany.pst
Nováček 1 příspěvek 19.02.15 13:36
Láska k vodě podle Evy Kiedroňové

Ahoj, všm kdo chtějí svoje miminko naučit mít rádi vodu vřele doporučuju knihu s CD „Jak se rodí vodníčci“ od Evy Kiedroňové.
Postupně se podle ní sama učím a moc se mi líbí že techniky v ní popsané jsou jednak velmi intuitivní a neodporují „selskému rozumu“ a navíc jsou popsány velmi srozumitelně. Kniha je zaměřena i na to jak správně miminko koupat doma a vypěstovat mu tak správný vztah k vodě. Stejně tak mi tatáž autorka velmi pomohla s tím jak správně s miminkem manipulovat abych mu, byť s dobrým úmyslem, neubližovala a nenarušovala jeho vývoj tělíčka i nervové soustavy. této problematice se věnuje kniha „Něžná náruč rodičů“ a je k ní také přibaleno CD s ukázkami toho jak to správně dělat. Základní principy správné manipulace, které jsem se z téhle knížky naučila mi posléze potvrdili i odborníci na Vojtovu metodu, kterou s malým musím cvičit už od prvního měsíce (rovnáme „koňské“ nožičky + teď posilujeme horní část těla, které se „moc nechce“ - nejde nám zatím dostatečně dobře první vzpřímení („pasení koníčků“).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Reklama