Neplodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  13.05.03 19:17
Neplodnost

Ahojky,rozhodla jsem se napsat nas pribeh.V minulem roce jsme prisli o miminko,bohu­zel,byla jsem v 9.tydnu tehotenstvi, kdyz jsem zacala krvacet.V nemocnici mi oznamili,ze miminko se prestalo vyvijet,ale vice jsem se od nich nedozvedela.Pry se to nekdy stava.Pak nasledovaly problemy v zamestnani,zme­nila jsem praci a rikala jsem si,ze po nejake dobe se opet zacneme o miminko pokouset.Mezitim otehotnela moje sestra a ted v lednu se ji narodil krasny chlapecek.Zatim si tedy uzivam jako teta.Ale znate to,moc bychom si s manzelem prali miminko vlastni.Zatim se snazime tri mesice,ale pokazde ocekavam,zda to prave ten mesic vyjde.Pristi tyden budu opet ocekavat,zda ano,ci ne.Drzte mi palecky a pokud mi nekdo chcete napsat,ci poradit,uz ted se moc tesim.Jarka

Reklama

Najdete v encyklopedii: Neplodnost

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  14.05.03 08:51
Neplodnost

Mám pro vás ověřenou adresu na astroložku a psycholožku z Prahy, která mé kamarádce (41 let) po mnoha pokusech o umělé oplodnění pomohla k dcerušce přirozenou cestou.

Lenka Mochnáčová, mobil 603-86 37 04, mail: " .{target:_new>moc­hnacova@cmail­.cz. Má mít ordinaci v Radlicích.

Přeji všem hodně hodně štěstí.

STEFINKA

;-)}":[mailto:mochna­cova@cmail.cz]

Anonymni  17.03.04 12:35
Původně jsem tototéma chtěla nazvat "snobárna"

jako reakci a snažilkovský deníček. Myslela jsem si, že holky, co jsou tady, jsou obyčejné ženské s dětma a běžnýma strarostma, ale díl o zařizování bydlení mě nějak vyvádí z konceptu. To, jaký dlaždičky si dám do které ze svých koupelen, co dám do kterého dětského pokoje… . Starosti snažilek…? Devčátka, zamyslete se. Co mají dělat ty holky, které na to prostě nemají a bydlí třeba se dvěma dětma a manželem v garsonce? Ne že bych byla nepřející a škodolibá, ale jediné, co mne v reakci na váš snobský deníček napadá je: Čím větší snob, tím míň dětí. A snad proto my, obyčejné holky z garsonek nemáme problémy s otěhotněním. Zamyslete se nad tím, než se nastěhujete do svých úžasných vilek s bazénem, saunou a vířivkama!
Od: (snad závistivá) Anonymka

Anonymni  17.03.04 13:06

Pro všechny kdo o mně pochybují považuji za nutné říct, že vám nezávidím, bydlíme se dvěma dětmi v hezkém bytě, jen je mi líto těch, které o tom musí jenom číst.
Anonymka

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 17.03.04 13:09

Takže se mám stydět za to, že nebydlím v garsonce? Mám se stydět a omlouvat za to, že se nemám nejhůř, nebo to mám rovnou tajit?
To přece nemyslíš vážně, že ne?

zdenka9
Povídálka 22 příspěvků 17.03.04 13:19

je to k zamyšlení, jak někdo může napsat takové věci, závidět bydlení? no setkala jsem se s lidmi co záviděli ale tohle ještě ne? a ještě k tomu, že ti kteří bydlí ve vilách, či trošku luxusním bytečku, tak to je zásluhou jen těch, né tebe anonymko, měla by ses stydět, já bydlím v luxusním bytě, ale o něj jsem musela dlouho bojovat a hlavně šetřit, jak se říká odtrhávat si od pusy, a jak píšeš ano já mám taky problém otěhotnět, je to tak, životní prostředí to ovlivňuje, mě to trápí jako všechny holčiny na tomto webu, jsem moc ráda, že jsem objevila tento web, a myslím si že ostatní mi dají za pravdu, že nám dost psychicky pomáhají, můžeme se svěřit a hlavně si zjistíme informace o našich problémech, a to je moc důležité, být psychicky v pohodě, takže jestli se ti tento web nelíbí tak anonymko nemusíš tady psát a ani se dívat!!! a nakonec s těmi dětmi, no podle toho co jsi napsalas tak byldíš v garsonce 1×1 m a s tebou aspoň 6 dětí!!

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 17.03.04 13:23

Mě přijde, že mít rozumný bydlení (nedej bože luxusní) = snobství, neplodnost atd. To jsou teda žvásty.....
Vypadá to, Zdeni, teda podle naší anonymky, že kdyby jsi se odstěhovala ze svého bytu, dejme tomu pod most, v tu ránu by jsi čekala přinejmenším trojčata…
Lidská blbost je prostě věčná a česká závist taky.

planetka
Kecalka 242 příspěvků 17.03.04 13:28

No anonymko, ty jsi vážně skvěla, proč píšeš že nezávidíš, když je z tvého komentáře patrné něco úplně jiného a evidentně jsi prošla celý náš deníček, tak to o něčem taky svědčí… a co je na tom, přivést děti do zařízeného prostředí, rodiče jsou pak více v pohodě, žádný stres z nedostatku či málého prostoru, který by se na dětech určitě odrazil. A hlavně pokud jsi si nevšimla, tak holky snažilky docela pěkne jedna za druhou jsou těhotné.
je taky dobré že se dokážeme bavit i na jiné téma než jen cykly, snažení apod. pokud Ti vadí že je to zrovna na emiminu, tak to asi nebude náš problém. …
Měj se
Planetka

Anonymni  17.03.04 13:29

Tak to míněno opravdu nebylo. Ale podívej se na to takhle: Pozvu si svoji nejlepší kamarádku do své vily… Podívej, na naše nové 3 koupelny, ty kachlíky nás stály majlant a to nemluvím o těch úžasných pastelových barvách namíchaných na zakázku. Dlažbu máme přivezenou ze západu v tom starém BMV. No, na ta naše 2 auta je ta garáž malá… . Tak nějak mi ta snažilkovská debata vyzněla. A potom, světe div se, jaká byla tvá nejlepší kamarádka? Do téhle skupiny úžasných holek z úžasných domů s nejlepším vybavením se zařadila i jedna moje, do té doby super kamarádka. Zesnobatěla. A to doslova. Každá z jejích bývalých kamarádek s ní mluví jen z povinnosti. A tak je z ní jedna taková Snažilka-chlubilka, která si hledá přátele na netu, protože tam je spousta stejných chudinek se kterýma nikdo jiný nemluví. Co je jí to platné, že by si mohla koupit kočárek za 30 tisíc, když do něho nemá co dát? Že by tak nový Mercedes? Tohle je snad E-mimino a ne E-bydlím nejlíp

Anonymni  17.03.04 13:37
"snobsky denicek"

Ja musim reagovat na tu „snad zavistivku“.
Jak muzes posuzovat nekoho koho neznas, podle toho jak bydli.Ja uz muzu pevne rict, ze v denicku jsou normalni holky, jak ty nazivas s normalnima starostma.Nekdo s detma a nekdo bez deti.Vsechy snad budou jednou skvele mamy, at uz s penezma nebo bez.Copak nekdo zakladal denicek s tim, vsechny bohata devcata k nam?????Naopak, denicek je otevreny pro vsechny a rozrusta se doslova kazdym dnem.Proc se k nam holky teda pridavaji?Aby rozsirily rady snobcu?A copak znamena dobre zajisteny clovek = stastny clovek?A proc by meli mit deti jen chudi a nezajisteni?Ja si myslim, ze ten tvuj komentar nedava smysl.
A touha zarizovat a starat se o to sve hnizdecko(at uz s vice ci mene penezy )je prece ve vetsine z nas.Tak proc by si ty "internetove kamaradky''nemohli poradit.???
Skoda slov, ale ja to proste nemuzu prejit jen tak bez povsimnuti.

Jin

Monda
Stálice 60 příspěvků 17.03.04 13:37

Nedá mi to, abych se neozvala, protože jsem autorkou toho snobského článku. Pokud se Vás to paní anonymko tak dotklo, omlouvám se za napsání článku , i když si osobně myslím, že každý má právo psát o čem chce. V našem deníčku jsou těhulky, snažilky i předsnažilky a je těžké najít téma, na kterém by se shodly všechny dopisovatelky a odreagovaly se od problémů s měřením BT, mestruací, s tím kde nás každý den píchne, bolí, atd. Protože moc dobře víme, že psychika dělá divy a v případě pokoušení se otěhotnět platí na 100% známá rada ?nemyslet na to?, máme každý týden nějaké téma, i když pak v deníčku se naše klasické problémy samozřejmě objevují.
Navíc si myslím, že vůbec takové příspěvky Vy číst nemusíte, přece Vám stačí pár řádků, abyste poznala o čem článek je a když Vás nezajímá, tak ho nečtete. Já taky nečtu vše, co kdo v emiminu napíše.
A ještě poznámka ? nevím, museli by to posoudit jiní, ale určitě bych o sobě neřekla, že jsem snobka. Je mi 26, vdávala jsem se před 6 lety, s manželem jsme se za tu dobu zařídili a udělali vše co jsme chtěli, protože prostě až budu doma s mimčem vyjdeme s mým příspěvkem a manželovým platem tak akorát. Teď jsem těhotná a nepřipadám si snobsky jen kvůli tomu, že jsem se nejdříve zařídila, abych se pak miminku mohla věnovat na 100% a nemusela mít starosti kam složíme hlavu.
A ještě jeden dotaz - proč to píšete do diskuze na téma Neplodnost a ne k nám do deníčku???????
 Monda

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 17.03.04 13:37

To je neuvěřitelný, ty jsi vážně přesvědčená, že pokud má někdo pěkné bydlení, potažmo peníze, nebude mít děti?
Tak tohle mi vážně vyráží dech. Co mají peníze nebo bydlení společného s tím, jestli dotyčná může nebo nemůže mít děti?
Vysvětlíš mi to prosím, asi nestíhám sledovat tvoje myšlenkové pochody a nějak mi uniká ta souvislost.

planetka
Kecalka 242 příspěvků 17.03.04 13:38

evidentně máš komplex ze své kamarady tak si to vyřeš s ní!!!!!!
kdyby jsi byla tak spokojená s tím co máš, tak tě ani nenapadne komentovat náš deníček a ještě jedna věc, myslím že bydlení patří do kategorie „normálních“ věcí, tak nevím proč píšeš že sis myslela,že na emiminu jsou jen holky s " normálníma" problémama.
Planetka

Anonymni  17.03.04 13:55

Mondo!Zadne omlouvani!Je to tak, proc psat do neplodnosti a ne rovnou k nam.
Po precteni dalsiho komentare doslova nenavisti naplnene anonymky, musim neco dodat.
To ne my, ale Vy Vazena anonymko(omlouvam se za predchozi tykani) jste ztratila kamaradku.A jde videt, jake nasledky to zanechalo.Tak proc si vylevat zlost na lidechh, ktere neznate?
Doporucovala bych spis navstevu psychologa a ne kazit normalnim holkam naladu!
Mimochodem Matysci!!!Kdo znas ma saunu, virivku ci nejnovejsi Mercedes??To je fakt postavene na hlavu.Polovina z nas bydli v baraku s rodicema nebo v bytech.A to nemluvim o tom, ze si vetsina z nas nebo nasich manzelu dela spoustu veci sama.

A omlouvam se autorce clanku NEPLODNOST, ze jsme to tema tady cele predelaly.Preji Ti uprimne moc stesti a hodne deti(at uz v garsonce nebo v nejnovejsi vile).

Shirin

zdenka9
Povídálka 22 příspěvků 17.03.04 13:59

jasně ale je to snažilka chlubilka, ale my holčiny z webu jsme snažilky, opravdické snažilky, které by daly nevím co za to aby měli mimíska, to snad mi dají za pravdu všechny z mého hlediska, já osobně se snažím o mimíska už 7 měsíců a bezúspěšně, a tak vím, co to je, nemám moc dobré vyhlídky na otěhotnění, nevím, ale web mi dává tolik síly, vím že nejsem sama na světě, která má takové problémy, a je to velmi dobře,

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama