Jak opravit šátek?

299
18.1.21 10:20

Dá se opravit? Poradí, prosím někdo?

Dobrý den,
poradil by mi, prosím někdo, jak opravit šátek? Mám tam zatrženou nit. A protože nejsem žádná švadlenka, neumím si poradit. Šátek je nový, nenošený. Včera jsem ho dostala od kamarádky. Už jsem jí psala, byly tam i visačky, takže ho nikdo nenosil. Ale prostě zatržen je. Protože je tmavý, je to jak pěst na oko. Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
751
18.1.21 10:36

A v jakem miste ten kaz je? Mimochodem to nevypada jen jako zatrzena nit, ale jako dirka a ne mala. Nemuze to kamaradka reklamovat? Tohle pujde dle meho zakryt jen tezko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
18.1.21 10:52

Pokud chceš nějakou prozatímní rychloopravu tak černý lihový fix a vidět to nebude leč nevyřeší to díru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
18.1.21 10:53

@Niky2 Je to velký šátek. A na hodně viditelném místě. Už mě napadla i fixa a přejet to, ale to by bylo asi ještě horší. Psala jsem jí a odpověděla mi, že to koupila na netu od nějaké paní. Jenže to chtěla pro sebe, tak to ani neotevřela a říkala si - šátek, super. Asi po týdnu si vzpomněla, že se mi blíží narozky, tak mi ho darovala. Napsala mi, že je to její chyba a jak ji to štve, Že to neprohlídla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
18.1.21 10:55

@JiříkMazlík To není díra, je to jako „klubíčko“ bílých nití. Neumím to popsat, ale štve mě to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
18.1.21 10:57

Paní prodejkyně kamarádce napsala, že ji to mrzí, ale žádný další nemá, jinak by jí to vyměnila. A že si toho nevšimla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
18.1.21 11:04
@Radkar1 píše:
Paní prodejkyně kamarádce napsala, že ji to mrzí, ale žádný další nemá, jinak by jí to vyměnila. A že si toho nevšimla. :nevim:

Tak ale pokud je to s tím kazem nenositelné, tak by to prodejkyně měla vzít zpátky, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
18.1.21 11:08

@Radkar1 tak občas takhle luxusně prisijou i cedulky a pak ty nitě dostat ven je radost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
18.1.21 11:25

@Moringa Napsala, že jiné nemá, jinak by jí to vyměnila. A tím asi komunikace skončila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
18.1.21 11:26

Přeposláno"":Dobrý den tak to mě mrzí, vždy kontroluji a nic takového jsem tam neviděla 😞 Bohužel další takové nemám abych Vám ho vyměnila."

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
18.1.21 11:28

@JiříkMazlík Já na šití právě nejsem odborník, tak evím, co s tím. Ale řekla bych, že zatržená nit, protože je už pruh od toho " bílého klubka".

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5106
18.1.21 11:30
@Radkar1 píše:
Přeposláno"":Dobrý den tak to mě mrzí, vždy kontroluji a nic takového jsem tam neviděla 😞 Bohužel další takové nemám abych Vám ho vyměnila."

Tak at vrati peníze, vzdyt se to neda nosit.Nebo da, ale radost bych z toho nemela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
18.1.21 11:32

První velký šátek a tohle… Jak byste to prosím řešily? Je mi z toho smutno. Protože je mi jasné, že kamarádka za to musela zaplatit. Nic není zadarmo. A tohle je výsledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
18.1.21 11:41
@Radkar1 píše:
@Moringa Napsala, že jiné nemá, jinak by jí to vyměnila. A tím asi komunikace skončila.

Dobře, když ho nemůže vyměnit, tak by ho prostě měla vzít zpátky a vrátit peníze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3492
18.1.21 11:42
@Radkar1 píše:
@JiříkMazlík To není díra, je to jako „klubíčko“ bílých nití. Neumím to popsat, ale štve mě to.

Zkus to pomalu roztahovat, potahovat do stran, na obou stranách kolem „dírky“ i kolem té linie, kde je vytažená nit. Mockrát se mi to povedlo, pokud nitka nebyla přetržená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat