Dají se vydělat peníze online?

Anonymní
16.1.20 14:29

Dají se vydělat penize online?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se dají vydělat peníze přes internet. Je mi 18 a doma pořád poslouchám jen to jak jsem strašně špatná atd. Chtěla bych se tak nějak osamostatnit, dokonce jsem si zkoušela vydělat peníze tím, že jsem malovala na značkové boty, no prostě custom boty. Bohužel se mi ty boty nedaří prodat tak jsem to vzdala a proto se ptám jestli není i jiný způsob třeba přes internet. Jelikož ještě studuji tak na brigády není čas. Předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5844
16.1.20 14:36

sbazar.cz, bazos.cz, fler.cz …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
16.1.20 14:41

Jen pokud umíš něco, co se dá prodat, a co neumí každý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
16.1.20 14:41

Co studuješ za školu, že na brigádu není čas? Mám 18 letého bráchu na gymplu a jednou týdně o víkendu chodí brigádničit do Lidlu, má z toho celkem slušné peníze. Já jako studentka dělala různé promo akce - hostesku, jak bývají v obchoďácích, na veletrzích atd. to byly také většinou víkendy a také je to dobře placené. Některé kamarádky chodily večer třeba za bar na plesy, diskotéky. Ty různé přivýdělky přes internet většinou za nic nestojí a ten čas s tím stejně musíš strávit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 14:53

Co teď nejvíc frčí je reklama / spolupráce na Instagramu. Musíš mít ale už zaběhlý profil a většinou více jak 5000 sledujících, jinak s tebou firmy nebudou chtít spolupracovat. O profil se samozřejmě musíš starat a pravidelně přidávat příspěvky nebo instastories, snažit se o velkou návštěvnost profilu - počítá se na základě lajků a komentářů u postů. Pak jen čekat, než si tě všimne nějaká firma (nebo sama oslovit firmy, ale to mi přijde dost vlezlé a trapné) a nabídne ti spolupráci na nějaký jejich produkt. Můžeš tak prezentovat na svých fotkách třeba kosmetiku, značky oblečení nebo domácí spotřebiče a dostávat za to peníze. Některé firmy ti tu konkrétní věc k prezentování dají zadarmo a pak máš nabízet slevový kód a máš provizi za to, kolik lidí ten slevový kód v objednávce použije. Pak jsou firmy, u kterých si tu věc musíš koupit, ale máš pak provize za ty slevové kódy. Znám holku, která na tomhle normálně vydělává - nemusí chodit do práce, jen teda Instagramem žije a snad každý den sdílí svůj život a spolupráce (převážně oblečení a spotřebiče - fény, sušičky). Ale taky jsem znala holku, kterou takhle oslovila firma prodávající zeštíhlující přípravky (měla profil založený na fitness a diety - firmy si hledají podle toho, jak se prezentuješ) a té to nevynášelo vůbec, naprosté fiasko.

• Citovat
  • Nahlásit
7404
16.1.20 18:55

Ale na brigádu je čas, jen vám se nechce obětovat váš volný čas na to. To je celé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
17.1.20 20:24

Penize si bez investovani sveho casu nevydelas nikde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
19.1.20 14:30

Třeba makám online. Ale chtělo to 10 let praxe ve firmách a cizí jazyky. Na HPP z domu práci mám ale těžko se shání. Musíš nabídnout něco, co neumí jen tak každý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat