Dala jsem hodinovou výpověd

Anonymní
29.4.17 18:07

dala jsem hodinovou výpověd

Holky, raději anonymně, doma to ještě neví :lol: půl roku jsem dělala v albertu na pečivu, peněz málo, z práce jsem chodila skoro po čtyřech, za těch osm hodin jsme se nezastavili, od začátku jsem si nějak lidsky nesedla s vedením, z její strany/ manažerky/ šlo kolikrát až o šikanu, jak jinak to nazvat, když tě zdrbe za blbost přímo před zákazníkem? Neoprávněné výčitky, atd.
Dneska jsem měla mít volno, s tím, že zítra ráno pujdu na pokladny, protože si na mě prý lidi na pečivu jako zákaznici stěžují, v sedm ráno mi volali, že jsem měla dojít na tu kasu už dnes, kdyby se to stalo poprvé, tak chápu, že jsem se mohla splést, bohužel, že něco je během pár hodin jinak se nestalo poprvé, pak jim nedošla kolegyně, tak jestli bych mohla dojit :D :,( :), žádný problém, děcka jsou stejně u babičky, tak abych dokázala dobrou vůli, tak jsem vyvenčila čokla a během hodiny byla v práci, kde zatim kralovala docela nakrknutá manažerka, bylo vše dopečeno, tak protože jsem nesnídala, neměla nic k pití, tak jsem si šla něco koupit, protože vím, jak to chodí a k jídlu se dostanu až ve tři doma :mrgreen: :lol: :D, bohužel zrovna se naskytla jedna nepříjemná zákaznice, co chodí pravidelně prodavačkám zvedat mandle :D :lol: :P, manažerka se do mě pustila, že se někde flákám, ta ženská se přidala a já si vzala bundu, že odcházím a u alberta končím
Stejně jsem chtěla za měsíc, kdy mi doběhne smlouva skončit, raději budu dál dojíždět než se nechat neustále ponižovat. :mrgreen: :lol: :(
Nejsem líná dělat, ale prostě mi ta politika těch velkých řetězců nějak nesedí. Nehledě na to, že to co dává Albert, budu mít kdekoliv na úklid, stačí si otevřít internet, nabídek je ted všude plno.
Ani nehledám radu, spíš jsem se chtěla tak trochu svěřit. A radím supermarkety nikdy

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.4.17 18:08

A ty nemáš výpovědní lhůtu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17137
29.4.17 18:12

Taky bych řekla, že to jen tak nejde. že je Albert asi nejhorší zaměstnavatel to je ale fakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
29.4.17 18:23

No, tak doufej, že ti nedají vzniklou škodu, i vyfabulovanou, k náhradě. Jako sebereš bundu a jdeš? Kde to jako žijeme? Nemáš závaznou platnou pracovní smlouvu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8747
29.4.17 18:28

Já bych taky šla, za takové jednání co jako? U nás teď zrovna takhle odešla ženská, protože jí mistrová vynadala, že poslední dobou dělá pomalu, tak se zvedla a šla. Zaměstnavatelé si někdy myslí, že si můžou dovolit všechno, no nemůžou.
Přítel takhle taky odešel z fabriky ze dne na den, nic jim neřekl, nahlásili ho jen na pracáku a to je vše. Dozvěděl se to vlastně až teď po letech, když tam byl pro nějaké papíry, ale žádné problémy s tím neměl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.17 18:35

Známý takhle taky odesel. proste vzal bundu a uz ho tam nevideli. buzerace, ponizovani neustale. nekteri zamestnavatele si mysli, ze si muzou dovolit k zamestnanci vse.dnes je o lidi nouze. dalsi praci najdes hned.

• Nahlásit
  • Citovat
5938
29.4.17 18:36

Nemyslím, že zaměstnanec má jen tak možnost dát „hodinovou“ výpověď. A myslím, že to pro zakladatelku nemusí dopadnout dobře- i ve vztahu k budoucí práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17137
29.4.17 18:38

@Sonarka a jak to udělal se zápočtovým listem? Pokud vím, pořád ho zaměstnavatelé chtějí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
928
29.4.17 18:39

Ahoj, tak s Albertem mám vlastní zkušenost. Kdo uteče vyhraje. :palec: Taky mi šibovali se směnami. :cert: A to, co se dělo okolo přesčasů, to bylo něco šíleného. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
29.4.17 18:39

Ahoj, já jsem dala hodinovou výpověď a nikdy žádnej problém - pracovala jsem na hotelu ve fajn kolektivu, ale paní majitelka s námi jednala naprosto bez respektu, byla chladná a křičela kvůli maličkostem. On ten pohár prostě někdy přeteče…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.17 18:41

Od manžela z práce takhle odešlo hned několik chlapů najednou. Viděli výplatní pásku, sliby zůstaly opět sliby, navíc jednání nadřízených na facku. Nestalo se jim nic, a tím, že jich bylo víc, vedení teklo do bot s termíny, nikdo se moc do firmy po špatných recenzích nehrnul, tak to trochu hnulo s vedením a ve firmě se to lepší. Zatím, jen aby to vydrželo.

• Nahlásit
  • Citovat
8747
29.4.17 18:42
@Anonymní píše:
Známý takhle taky odesel. proste vzal bundu a uz ho tam nevideli. buzerace, ponizovani neustale. nekteri zamestnavatele si mysli, ze si muzou dovolit k zamestnanci vse.dnes je o lidi nouze. dalsi praci najdes hned.

Přesně, někde se k lidem chovají hůř, než k dobytku a pak se diví :nevim: Já naštěstí zkušenost nemám, ale jednou by na mě někdo zvýšil hlas a už bych nepřišla, to si přece nemusím nechat líbit. A ti zaměstnavatelé by taky měli být trošku na úrovni a nejednat s těma lidma jak s hnojem, to pak vypovídá o celé firmě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
29.4.17 18:45
@Ivan PPZ píše:
Nemyslím, že zaměstnanec má jen tak možnost dát „hodinovou“ výpověď. A myslím, že to pro zakladatelku nemusí dopadnout dobře- i ve vztahu k budoucí práci.

Nemyslím, stačí říci, že pracovala v Albertu a je dost vysvětleno. Známá takto chvíli dělala v jiném obchodním řetězci a i když byla výpověď domluvená, tak odmítali vydat list a tak.

• Citovat
  • Upravit
8747
29.4.17 18:47
@vokishka píše:
@Sonarka a jak to udělal se zápočtovým listem? Pokud vím, pořád ho zaměstnavatelé chtějí.

Ty jo, už je to dlouho, takže vůbec nevím, to bych se ho musela zeptat, mím dojem, že mu ho poslali poštou na ÚP. Ale co mi tak říkal, tak tohle je ve fabrikách a myslím i v supermarketech celkem běžné, že lidi prostě už nepřijdou a nic neřeknou, takže kdyby měli zaměstnavatelé každému dělat problémy, nebo se tahat po soudech, tak nevím, myslím, že jsou zvyklí. Taky člověk tam dře za pár korun a ještě si tam na něj někdo bude otvírat pusu?? To bych taky šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.17 18:50
@Sonarka píše:
Přesně, někde se k lidem chovají hůř, než k dobytku a pak se diví :nevim: Já naštěstí zkušenost nemám, ale jednou by na mě někdo zvýšil hlas a už bych nepřišla, to si přece nemusím nechat líbit. A ti zaměstnavatelé by taky měli být trošku na úrovni a nejednat s těma lidma jak s hnojem, to pak vypovídá o celé firmě.

Naprosto souhlasím. pri nejhorsim ti daji do zapoctaku paragraf.ten vidi jen nasledujici zamestnavatel.ti dalsi uz ne.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama