Pokles pracovní schopnosti

208
28.4.17 20:49

pokles pracovní schopnosti

Ahoj holky, v práci řeším takový zvláštní problém, mám ID prvního stupně, na to, aby ho člověk dostal, mu musí klesnout pracovní schopnosti aspon o 35 procent, vedoucí v době mého nástupu o tom věděla, nejsem žádný ulejvák, dřív jsem normálně pracovala. Napsala mi smlouvu na čtyři hodiny denně, ale nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, takže ve skutečnosti dělám dvanáctky, ale co prý řeším, když mám potom volno? :mrgreen: :mrgreen: :zed: :zed: Jenže dvanáct hodin pobíhat po place nezvládly ani zdravé mladé holky, těsně po škole. Nastupovala jsem v době, kdy se dělala klasická odpolední, osm hodin bylo sice ze začátku na mě moc, ale časem jsem to dala, ted děláme čtvrtý měsíc dvanáctky a já myslela, že to dám, ale i po tak dlouhé době+ to nedávám.
Poradíte, co dělat? Asi jít jinam :lol: :mrgreen: Nechci to vzdát, ale mám se ta, m zničit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

28.4.17 20:53

Takže máš 4hodinovou pracovní dobu rozloženou do 12 hodin? 8o
Anebo makáš celých 12 hodin denně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69662
28.4.17 20:55

@hudečice Já to chápu tak, že má 1-2 12ky týdně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
28.4.17 20:57
@hudečice píše:
Takže máš 4hodinovou pracovní dobu rozloženou do 12 hodin? 8o
Anebo makáš celých 12 hodin denně?

makám dvanáct hodin denně, :mrgreen: :lol: ano makám, odcházím z baráku pět ráno a sednu si v pět večer, :mrgreen: :lol:
holky daly byste to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 20:58
@bony58 píše:
makám dvanáct hodin denně, :mrgreen: :lol: ano makám, odcházím z baráku pět ráno a sednu si v pět večer, :mrgreen: :lol:
holky daly byste to?

Tak pokud to je 2×12hod a pak 2 dny volno tak ok. Ale 5 dní za sebou 12hodin to je mimo pracovní zákoník i zdraví člověka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
28.4.17 21:01

Právě, že díky nemoci mám zdraví… všichni mi říkali, jak se na ID bere ohled. NEBERE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
28.4.17 21:06

Můžu se zeptat na co máš ID? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56926
28.4.17 21:07
@bony58 píše:
holky daly byste to?

jako dala jsem to, ale dřív.. teď bych do toho nešla :think: baby u nás 12tky dělaly, ale to není nic pro mne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
28.4.17 21:08
@Stevia píše:
Můžu se zeptat na co máš ID? Díky

před dvěma lety jsem prodělala meningitidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
28.4.17 21:08

@bony58 a proč jsi na to přistupovala? Spousta šéfů zkouší, co si můžou dovolit, jsou takoví, kteří by zaměstnance s chutí sedreli z kůže.

Jako jo, dala bych dvě dvanáctky týdne, pokud bych měla zbytek volno, ale jsem zdravá ženská. Předpokládám, že tu invaliditu nemáš napsanou pro tvé krásné oči. Když se pak sesypes, tvoji šéfové to bude putna, ty na tom budeš špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
28.4.17 21:14

@Helileli to jsem si ještě uhádala, že pudu maximálně dvakrát po sobě, taky jsem mohla jít třikrát a víckrát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
28.4.17 21:17

@bony58 no to není nic pěkného… :,(
A jak se cítíš? Máš nějaké doznívání té nemoci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69662
28.4.17 21:21

Tak zalezi jakou praci, treba ve stoje bych nedala ani 4 hodiny, s mym tlakem mam problem stat 20 minut v tramvaji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
28.4.17 21:23

@Stevia mezi náma, chhodila jsem rok o berlích, ted už normálně běhám se psem, pohybu mám víc než celá naše rodina dohromady :mrgreen: :( mě fakt nenapadlo, že když to na hřišti a venku jde, tak to v práci nepude
jo, mám problémy s levou rukou, ale to by na tonemělo mít vliv :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
28.4.17 21:26

@j.a.n.i1 nízký nebo vysoký? na nízký mi pomohlo dvakrát denně kafe a asi jsem ho vyběhala/ hlava se mi netočí a neonmlívám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama