Dálkové cestování autobusem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetyMimi
Kecalka 151 příspěvků 07.06.19 12:06
Dálkové cestování autobusem

Zdravím děvčata.
V červnu jedeme s chlapem na dovču. Jedeme bez dětí, tak si snad aspoň trochu odpočineme, ty jednou s našima na hory. :)
Budeme cestovat skoro 24 hodin autobusem. Ráda bych se tedy zeptala, jestli máte zkušenosti s tím, že by před vámi někdo sklápěl sedačky.
Já mám téměř 190 cm a chlap necelý 2 metry. Takže i tak prostor pro nohy téměř nulovej. Chápu, že si chce cestující na noc udělat co nejvíc pohodlí, ale už z jiných cest vím, že jsou občas dost bezohledný a nohy vám prostě schválně skřípnou.
Jak byste to řešily vy? Přeci jim nebudu celou noc kopat do opěrek :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 07.06.19 12:07

Otevrit pusu a domluvit se? Vy si sedacky nikdy nesklopite?

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 07.06.19 12:13
@Cenarius píše:

přesně tak, na noc si sedačky sklápějí všichni a přes den jen ignoranti, se kterýma se člověk musí asertivně domluvit
je fakt, že nám co máme 164 cm, se v buse jezdí lépe, být tak vysoká, nevím jestli bych se na to dala

PetyMimi
Kecalka 151 příspěvků 07.06.19 12:19
@Cenarius píše:

Nesklápím už z důvodu, že je to i mně nepřijemný.  :D

PetyMimi
Kecalka 151 příspěvků 07.06.19 12:21
@stinga píše:
přesně tak, na noc si sedačky sklápějí všichni a přes den jen ignoranti, se kterýma se člověk musí asertivně domluvit
je fakt, že nám co máme 164 cm, se v buse jezdí lépe, být tak vysoká, nevím jestli bych se na to dala

S autobusem nás to vyšlo o hodně levněji, name omezenej rozpočet.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 07.06.19 12:24

@PetyMimi vím, taky jezdím busem, protože levněji, ale líp se poskládám

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10103 příspěvků 07.06.19 12:27
@PetyMimi píše:
Nesklápím už z důvodu, že je to i mně nepřijemný. :D

Pak je potřeba otevřít pusu a domluvit se. Navíc ani nevíš, jak to bude. My jeli nedávno a naprosto v pohodě.

hani28
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 07.06.19 12:28

Zkuste to zaridit tak, at sedite uplne vpredu? Nebo naopak uplne vzadu a nohy dat do ulicky (a stridat se co par hodin), vzadu nikomu nohy v ulicce nebudou prekazet. Jinak nezbyde nez se bud zkusit domluvit, nebo to pretrpet.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11032 příspěvků 07.06.19 12:29

Já teda jela „Jenom“ 16 hodin, ale na noc si sklopili sedačku všichni, přes den ne, ale v noci zas nemůžeš bránit člověku před sebou aby si udělal pohodlí na spánek. Já si sedačku taky nerada sklapim, tak sem si vybrala místo v autobuse hned u vchodu, kde před sebou nikoho nemam, takže si na mě nikdo nelehnul.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 07.06.19 12:34
@PetyMimi píše:
Nesklápím už z důvodu, že je to i mně nepřijemný. :D

Večer se řekne dobrou noc a všichni si sklopí sedačky. Nemůžeš nikoho nutit, aby si přes noc sedačky nesklopil. Od toho tam ten forichtung na sklápění je. Komu se to nelíbí, ať letí letadlem.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 07.06.19 12:35
@P4ja píše:
Pak je potřeba otevřít pusu a domluvit se. Navíc ani nevíš, jak to bude. My jeli nedávno a naprosto v pohodě.

V pohodě co? Sklápíte a nebo ne?

lilith1
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 07.06.19 12:39
@PetyMimi píše:
Zdravím děvčata.
V červnu jedeme s chlapem na dovču. Jedeme bez dětí, tak si snad aspoň trochu odpočineme, ty jednou s našima na hory. :)
Budeme cestovat skoro 24 hodin autobusem. Ráda bych se tedy zeptala, jestli máte zkušenosti s tím, že by před vámi někdo sklápěl sedačky.
Já mám téměř 190 cm a chlap necelý 2 metry. Takže i tak prostor pro nohy téměř nulovej. Chápu, že si chce cestující na noc udělat co nejvíc pohodlí, ale už z jiných cest vím, že jsou občas dost bezohledný a nohy vám prostě schválně skřípnou.
Jak byste to řešily vy? Přeci jim nebudu celou noc kopat do opěrek :lol:

Proto necestuji busem, jedno jsem jela 2 dny busem a myslela, že bude po mě..zlatá letadla. V chorvatsku za hodku.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34907 příspěvků 07.06.19 12:39

Jsou i lehatkove busy

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10103 příspěvků 07.06.19 12:56
@Uslava píše:
V pohodě co? Sklápíte a nebo ne?

Nikdo mě neutiskoval ani manžela a na sklopení jsme se domluvili.

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 07.06.19 13:05

Vždycky je ti přede mnou sklápěli. Bylo to opravdu velmi nepříjemné, i když mám jen 160 cm a nejsem ani co do šířky žádný macek. Domluva většinou nulová. Oni si to zaplatili, oni chtějí pohodlí, oni mají právo, protože jsou starší, protože se nevejdou a tečou pomalu i do uličky… Já už cestuju jedině letadlem. Na spolucestující v autobusových zájezdech nemám nervy :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama