Let letadlem-oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bere Ikaros
Nováček 2 příspěvky 04.06.19 23:15
Let letadlem-oblečení

Ahojky, na začátku července letíme na dovču do Egypta. Poletíme přes den, ráno-odpoledne. Nevím co na sebe do letadla, samozřejmě co nejpohodlnější oblečení, ale jde i to, jestli legíny, nebi kraťasy. V letadle je poněkud zima, alr až vylezu z letadla a při cestě na letiště bude vedro. :think:

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16517 příspěvků 04.06.19 23:18
@Bere Ikaros píše:
Ahojky, na začátku července letíme na dovču do Egypta. Poletíme přes den, ráno-odpoledne. Nevím co na sebe do letadla, samozřejmě co nejpohodlnější oblečení, ale jde i to, jestli legíny, nebi kraťasy. V letadle je poněkud zima, alr až vylezu z letadla a při cestě na letiště bude vedro. :think:

Vzala bych si pohodlné lněné kalhoty. Legíny jsou děs :roll:

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7117 příspěvků 04.06.19 23:18

@Bere Ikaros spíš bermudy nebo delší kraťasy, tričko a tenkou mikinu nebo svetřík, ponožky, tenisky

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 04.06.19 23:29

Vzala bych si dlouhe pohodlne kalhoty a kratasy do prirucniho.. Nebo dlouhe, lehke, treba nejake platene kalhoty, ve kterych to chvili zvladnu i ve vedru. V kratasech do letadla to neni dobra volba, na delsi lety byvaji fakt prechlazena a je to dobre leda na anginu. Nejaky lehky svetrik taky neni na skodu.

kaja00
Extra třída :D 13564 příspěvků 04.06.19 23:33

Plátěné nebo lněné kalhoty, tričko a lehký svetřík. Letěla jsem včera z toho horka v Česku do asi 13 stupňů a byla jsem ráda, že jsem se na letišti ještě převlékla do džín a měla mikinu, byla fakt zima v letadle a ono ani na letišti nebylo teplo, jela jsem večer kolem 9-10.

Russet
Neúnavná pisatelka 16517 příspěvků 04.06.19 23:36
@kaja00 píše:
Plátěné nebo lněné kalhoty, tričko a lehký svetřík. Letěla jsem včera z toho horka v Česku do asi 13 stupňů a byla jsem ráda, že jsem se na letišti ještě převlékla do džín a měla mikinu, byla fakt zima v letadle a ono ani na letišti nebylo teplo, jela jsem večer kolem 9-10.

Já jsem všechny zájezdy absolvovala ve funkčních kalhotách. Ve třiceti stupních už nic moc, ale netlačí, nehřejí a zároveň se v nich nepotím. S těmi starými se loučím s těžkým srdcem, ale už jsou fakt hrozné. Akorát tak s dítětem na písek…

kaja00
Extra třída :D 13564 příspěvků 04.06.19 23:41

@Russet mě bylo tak akorát, byla jsem rozpálená z busu, ale za pět minut na letišti naprosto ok a pak mi i byla zima :lol: a kalhoty nosím jenom pohodlné.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 04.06.19 23:43

Dala bych si saty po kolena a pod ne bavlnene leginy. Na nohy sandaly a do prirucaku pribalila teple ponozky. Nahoru nejaky svetrik a pro jistotu satek, kdyby mi tahlo na krk z klimatizace. Bezne takhle letam a je to v pohode - v cilove destinaci strcim ponozky, leginy, svetrik a satek do prirucaku a necham si jenom saty.

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36221 příspěvků 05.06.19 01:32

Obvykle létám v dlouhých volných plátěných kalhotech (pro někoho nejspíš připomínající tepláky}, tílko, sandály. V příručním zavazadle pak mám šátek a ponožky (ty jsem ale zatím snad nikdy nevyužila).
Jinak mně legíny třeba přijdou strašně nepohodlné, jak jsou moc upnuté.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 05.06.19 06:13

Volne pohodlne kalhoty, top a lehky svetrik, tenisky. Leginy mi nevyhovuji a je to zbytecny kus navic, kalhoty v cilove destinaci vyuziju, leginy ne. Do prirucaku ponozky a sarong. To uz zalezi s kym letis, nekde ponozky a deku dostanes.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 05.06.19 06:17
@Bere Ikaros píše:
Ahojky, na začátku července letíme na dovču do Egypta. Poletíme přes den, ráno-odpoledne. Nevím co na sebe do letadla, samozřejmě co nejpohodlnější oblečení, ale jde i to, jestli legíny, nebi kraťasy. V letadle je poněkud zima, alr až vylezu z letadla a při cestě na letiště bude vedro. :think:

Do letadla neco teplejsiho a pred pristanim se prevlekni..jinak dle sebe, letat v cervenci do Egypta je vrazda, je tam snad 50 stupnu, vedro ze na te pousti na vylete chvel zduch, selhavaly fotaky, fakt sila. Kolegyne leta v rijnu nebo v dobnu a pohoda.

Alyss1
Závislačka 3125 příspěvků 05.06.19 08:54

Ted jsme leteli. Tam v letadle chladno, zpet horko. Ja mela dlouhou sukni, deti kalhoty. S sebou do letadla mikcu, ja mela pashminu. Pokud je v destinaci ksm letim opeavdu rozdilne pocasi tak na vrsek kufru beru adekvatni obleceni a prevleknu se na letisti.

Kotatko03
Echt Kelišová 8706 příspěvků 05.06.19 09:22

Vzala bych si nějaké dlouhé, vzdušné, lehké letní kalhoty. Tílko a propínací svetřík (pro jistotu).

cernycajscitronem
Kecalka 219 příspěvků 05.06.19 09:51

Hlavně si vem ponožky :lol:. Ja jsem posledně letěla v sandalech s bosejma nohama a úplně mi mrzly. Jinak na sobě vždy saty a lehkou bundu, třeba džínovou, a v pohodě. Ale ty nohy, na to fakt nezapomenu :lol:

cuky_ducky
Stálice 71 příspěvků 05.06.19 18:44

V lietadle nemusí byť vždy nutne zima, takže si vezmi dlhé nohavice/legíny, čo ti je pohodlné a triko + šátek ak ti bude zima hore, alebo ak si ním budeš potrebovať zakryť holé nohy. Inak vedra v Egypte sa neboj, všetko je tam klimatizované a pár minút prežiješ aj v legínach a po príchode na hotel sa hodíš do letného…

Váš příspěvek
Reklama