Dalkove studium - gympl - prestup

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.22 02:05

Dalkove studium - gympl - prestup

Ahoj myslite si ze mi vyplati prestup z nastavboveho studia na dalkove studium gymplu? Zjistila jsem ze bych rada pokracovala na VOŠ nebo VŠ veterinárního směru. Nedávno jsem totiž zjistila že studium humanitních oborů není můj šálek kávy - dobrovolničení. Zjistila jsem to díky dobrovolničení.
Nejhorší že je že jsem žila dlouho tím že budu studovat humanitní obor na VŠ ale utvrdila jsem v že humanitní obor v budoucnu nemusel bavit. Co mám dělat? Tohle jsou mé možnosti.

1. Zůstat na nástavbě do poletí a potom přejít na gympl dálkový.
  2. Zůstat na nástavbě dodělat maturu dálkově. Nekomplikovat si to.

Děkuju!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5
1.1.22 02:13

Ahoj,

To jak se rozhodneš je jen na tobě, pořádně si promysli co by tě bavilo víc, řekni si plusy a mínusy a rozhodni se, je to tvůj život.

Měj se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
1.1.22 04:53

Maturita jako maturita. Nekomplikuj si to. A ona nějaká veterina na VOŠ je? Co s tím chceš dělat vůbec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38934
1.1.22 08:28

Na gympl asi maximalne zpet do prvaku, budou ti chybet predmety. Na VOŠ neresi, z jake skoly prijdes. Dcera sla na zdravotní a stredni skolu mela socialne pravni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15599
1.1.22 09:09

Dodelej, co máš teď. Potom jdi na VOŠ či vs, jakou budeš chtít. Jen si zajisti třeba doučování z chemie, třeba. Nebi toho, co budeš potřebovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
1.1.22 19:51

Řekla bych, že nejlepší bude si situaci zbytečně nekomplikovat a pokračovat v tom, co teď děláš. Maturita jako maturita, na VŠ se jen podívají, jaké máš známky (kvůli bodům) a jestli tu maturitu vůbec máš. Jinak obor nikdo neřeší 😂
Shodou náhod studuji Veterinární univerzitu Brno, tak klidně kdyžtak napiš, kdyby jsi měla otázky ohledně přijímaček a tak 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat