Dálkové studium, jak probíhá?

Anonymní
7.1.21 14:44

Dálkové studium,jak probíhá?

Ahoj, jsem teď na mateřské. Maturovala jsem 2 roky zpět, po škole rok pracovala, a pak otěhotněla. Nyní bych si chtěla udělat maturitu z oboru předškolní pedagogika, chtěla bych dálkově. Zajímá mě ale, jak je to s předměty, z kterých jsem už odmaturovala? (Čeština, angličtina) musela bych na ně docházet a maturovat? A jak dlouho dálkové studium trvá? Na stránkách školy jsem tuto informaci nikde nenašla, jen denní formu, ale v poznámka je bylo, že lze studovat i dálkově ale informace žádné.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
548
7.1.21 14:59

Podmínky jsou na různých školách různé, takže pokud ředitel školy nechodí na emimino, bude super napsat si tam e-mail nebo zavolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 15:09

@misuled email jsem psala už minulý týden, bez reakce. Tak samo jsem se snažila i dovolat a taky neúspěšně :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
548
7.1.21 15:12

Nejsou třeba na facebooku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
7.1.21 15:17

Když už mas maturitu, tak je dobrý koukat na takové studium pro to určené. Pak bys studovala jen zkrácenou dobu, většinou dva roky a maturovala jen z odborných předmětů (jsou to 2-3 předměty, podle školy). Jedna se tzv. zkrácené/pomaturitní studium.

Jinak dálkové studium SŠ trvá zpravidla pět let a předpokládám, že bys musela absolvovat všechny předměty, to same se týká maturity

Příspěvek upraven 07.01.21 v 15:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
7.1.21 15:18

Nejsem moc studijní typ. Ale není kravina si dělat druhou maturitu? Když už jsi jednou odmaturovala, tak je asi lepší pokračovat na VŠ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4967
7.1.21 15:20

A nač dvě maturity? Proč ne VŠ? Tam asi i ta komunikace bude jiná. Každopádně je teď omezená komunikace, takže volat. Zkoušet všelijak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51770
7.1.21 15:23

Na fb jsou tyhle dotazy i xkrat denne. Ze clovek se divi, ze zeny neumi cist nebo hledat informace a studovat chteji. To mi prijde, ze je zakladni pozadavek studenta, aby si umel dohledat a precist info. Zvedni telefon a do skoly si zavolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44397
7.1.21 17:05

Pokud mas statni maturitu, uz ji znovu delat nemusis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
7.1.21 17:15

No, raději bych volila dálkové STUDIUM VYŠŠÍ ODBORNÉ, to máš na dva roky…
Každá škola má své pravidla. V česku je to fakt masakr a stránky škol jsou málokdy přehledné. Vytrvej ve volání a psaní emailů.. Oni se ti ozvou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 20:10

Ahoj. Pokud uz mas maturitu a chces jit dalkove studovat predskolni a mimoskolni pedagogiku, mela bys to zkracene tzn. na 2 roky a maturovala bys jen z odbornych predmetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 21:58

Děkuji moc za vaše rady :potlesk: :palec: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie