SŠ Obrataň studium 2021/2022

7.1.21 14:17

SŠ Obrataň studium 2021/2022

Je tu někdo kdo podává přihlášku, případně už od září 2020 studuje? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.1.21 08:34

Zdravím, já zaslala přihlášku na další rok na předškolní a mimoškolní pedagogiku.. A teda taky by mě zajímalo, jestli je tu někdo, kdo tuhle školu studuje/studoval.. Skoro nikde žádné informace :D
Až jsem se musela zaregistrovat na eMimino, abych o nic nepřišla, kdyby se někdo objevil 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.21 09:49

@Karolina_Sv
Ahojky kdy si posilala prihlasku?? :-)) a uz se ti ozvali? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.21 10:49
@Daniela.Novohradska píše:
@Karolina_Sv
Ahojky kdy si posilala prihlasku?? :-)) a uz se ti ozvali? :-)

Posílala jsem na konci prosince. Došla jim pátýho ledna a tak nějak to i přebrali v P.O.boxu :) zatím mi napsali, že tam přihlášku mají a dají vědět do konce ledna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.1.21 10:49

@Daniela.Novohradska ja chci poslat přihlášku příští týden. Taky by mě ale zajímali nějaké informace o studiu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.1.21 10:49
@nikcis2 píše:
@Daniela.Novohradska ja chci poslat přihlášku příští týden. Taky by mě ale zajímali nějaké informace o studiu :lol:

Nevíte holky jaká je šance na přijetí? A odkud jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.21 11:04

@nikcis2
Ahojky, sance na prijeti je myslim mala, jelikoz uz znam vic nez dost lidi co se tam dostali az dalsi rok, bohuzel…
Hlavne si tu pruhlasku podej co nejdriv!!!
A ty uz mas maturitu? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.1.21 12:01

@Daniela.Novohradska aha ty jo tak to jsem necekala ze je az takovy zajem..🙈 maturitu mam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.1.21 12:07

@Daniela.Novohradska dneska chce byt snad kazda ucitelka🙈ja si minuly rok davala do Zlina a tam se hlasilo 200 lidi takze jsem nemela sanci.. tak jsem chtela zkusit klidne i neco dal..ale kdyz je takovy natlak i tady tak jsem zvedava 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.21 12:10

@nikcis2
Každopádně za zkoušku nic nedáš, ale jak říkám, na nic nečekej a přihlášku posílej ihned :D
Držím ti palce, pak dej vědět :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
14.1.21 13:59

@Karolina_Sv a uz ti napsali, že přihlášku obdrželi? Mě pořád nic nepřišlo, ze by ji uz meli :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
14.1.21 14:00
@Karolina_Sv píše:
Zdravím, já zaslala přihlášku na další rok na předškolní a mimoškolní pedagogiku.. A teda taky by mě zajímalo, jestli je tu někdo, kdo tuhle školu studuje/studoval.. Skoro nikde žádné informace :D
Až jsem se musela zaregistrovat na eMimino, abych o nic nepřišla, kdyby se někdo objevil 😁

a už ti napsali ze by přihlášku přijali? Mě pořád nic :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.21 14:02
@nikcis2 píše:
a už ti napsali ze by přihlášku přijali? Mě pořád nic :think:

Ahoj, už mi napsali dokonce podruhý stejný mail, že přihlášku obdrželi :-D Ozvou se do konce ledna, tak doufám, že s kladnou zprávou! Hlavně když jim tam ta přihláška dorazila takhle brzy :-)

A kdy jsi tu přihlášku posílala? Třeba ji ještě nemají. Napsali mi druhý den, co si ji převzali z P.O.boxu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
14.1.21 14:09
@Karolina_Sv píše:
Ahoj, už mi napsali dokonce podruhý stejný mail, že přihlášku obdrželi :-D Ozvou se do konce ledna, tak doufám, že s kladnou zprávou! Hlavně když jim tam ta přihláška dorazila takhle brzy :-)A kdy jsi tu přihlášku posílala? Třeba ji ještě nemají. Napsali mi druhý den, co si ji převzali z P.O.boxu..

Ja jim posilala 8.ledna tak doufám že to neni pozdě a taky se ozvou pak s kladnou odpovědí😀 a nevíš něco blíž o studiu a tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.21 14:11
@nikcis2 píše:
Ja jim posilala 8.ledna tak doufám že to neni pozdě a taky se ozvou pak s kladnou odpovědí😀 a nevíš něco blíž o studiu a tak?

Tak jestli si to posílala doporučeně, tak můžeš podle čísla dopisu zásilku sledovat a uvidíš, jestli si ji vyzvedli nebo ne :-D

Jen to, co jsem vyčetla na jejich stránkách, učebních plánů a tak :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat