Jsem 26. den cyklu, jen tak „ze zvědavosti“ jsem udělala těhotens

Anonymní
18.11.19 12:32

Dálnice už před termínem dostavení MS

Ahoj všem,
mám velké dilema. Jsem 26. den cyklu, jen tak „ze zvědavosti“ jsem udělala těhotenský test a čučim na to jak vyvoraná myš. Dálnice jak blázen. Koncem srpna jsem bohužel potratila a musela na revizi (v 8.týdnu těhotenství). Od toho to být asi už nemůže, že? Hlavně s přítelem jsme řekli, že počkáme, protože to hlavně kvůli tomu potratu nebylo mezi námi dobrý (ale sex byl, to nezastírám). No uvidíme. Každopádně, přijde mi hodně zvláštní, že jsou ty čáry tak hodně silný. A byly skoro hned.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.11.19 12:35

Taky jsem mela takovou a cekala dvojcata. Nebo mohla byt ovulace driv, nez kolem 14. dne cyklu.

• Citovat
  • Nahlásit
20581
18.11.19 12:35

No jsi těhotná, mohla být ovulace dřív nebo to jsou třeba dvojčata :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3832
18.11.19 12:36
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
mám velké dilema. Jsem 26. den cyklu, jen tak „ze zvědavosti“ jsem udělala těhotenský test a čučim na to jak vyvoraná myš. Dálnice jak blázen. Koncem srpna jsem bohužel potratila a musela na revizi (v 8.týdnu těhotenství). Od toho to být asi už nemůže, že? Hlavně s přítelem jsme řekli, že počkáme, protože to hlavně kvůli tomu potratu nebylo mezi námi dobrý (ale sex byl, to nezastírám). No uvidíme. Každopádně, přijde mi hodně zvláštní, že jsou ty čáry tak hodně silný. A byly skoro hned.

Já se lekla, že někde dostavěli dálnici už před termínem :pankac:
Třeba jsi měla ovulaci dřív, nebo to budou dvojčata ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17718
18.11.19 12:38

Ja nikdy nepochopila ty pary co jsou rozhadani, ale sex maji?! Asi jsem divna nebo co. Tolik deti vzniknutych za krize :think: Jako to po sobe stekate, vrznete si a pak po sobe zase stekate? :nevim: Tehotna jsi to je zrejme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1264
18.11.19 13:07

Takovouhle dálnici jsem měla v den očekávané MS s dvojčaty :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19018
18.11.19 13:12

Já měla takovou čtyři dny před menzes, dítě teda jen jedno, ale bezpečně vím, že jsem měla ovulaci devátý den cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
18.11.19 13:18

Ahoj. Já měla revizi v červnu loňského roku, ten samý rok v září 27DC taky dálnice jako blázen, teď mi tu chrupkají dvojčátka v postýlce :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 13:20

Koupila.jsem si clear blue digital, tak čekam, ale s těma dvojčatama se fakt bojím, jak z mojí, tak i z přítelovi strany už dvojčata také byla :/ Já bych to psychicky asi neutáhla :D Tak snad to bude dobrý, nechám to osudu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 13:23

Tak je to asi tam, ikdyž teda když jsem čekala první, které teda bohužel odešlo, tak jsem měla tenhle výsledek asi až přes týden po vynechané menstruaci, tak nevím. Każdopádně, když už jsem tu založila nové téma, tak se chci zeptat, kdy bych měla jít asi tak na gyndu? Když nemam ani vynechanou menstruaci? Vím, že je tu šance, že to může i odejít.

• Citovat
  • Nahlásit
6596
18.11.19 13:27

K doktorovi, když nebudou obtíže jít tak v 7 tt. Dřív to nemá úplně smysl, protože nemusí být nic vidět a budeš se zbytečně stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
18.11.19 13:27

Moje doktorka by to chtěla řešit až kolem 7tt… chápu že můžeš mít obavy po minulých zkušenostech a chtěla bys jít dřív, ale na UTZ se toho teď stejně moc nepozná… tak asi leda nechat si několikrát po sobě v rozmezí pár dnů odebrat krev na HCG a sledovat, jeslti se zdvojnásobuje… držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
18.11.19 13:32

Přidám svojí zkušenost. Kamarádka mě donutila udělat test týden před menstruací. Trochu mě bolela prsa a bylo mi jak při chřipce. Test byl silně pozitivní. Gynekolog mi oznámil, že plod odpovídá k oplodnění o měsíc dříve… Ale já mezitím měla normální menstruaci… Zpětně si říkám, že to mohl být syndrom mizejícího dvojčete. V té době se mi zdál i velmi živý sen o dvojčatech z nichž jedno se mi utopilo ve Vltavě 😲. Na gyndu bych šla co nejdříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10265
18.11.19 14:02
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
mám velké dilema. Jsem 26. den cyklu, jen tak „ze zvědavosti“ jsem udělala těhotenský test a čučim na to jak vyvoraná myš. Dálnice jak blázen. Koncem srpna jsem bohužel potratila a musela na revizi (v 8.týdnu těhotenství). Od toho to být asi už nemůže, že? Hlavně s přítelem jsme řekli, že počkáme, protože to hlavně kvůli tomu potratu nebylo mezi námi dobrý (ale sex byl, to nezastírám). No uvidíme. Každopádně, přijde mi hodně zvláštní, že jsou ty čáry tak hodně silný. A byly skoro hned.

těhotná určitě jsi, zavolal bych Dr. ta tě zná nejlíp, tak ti sama řekne, kdy tě chce vidět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
18.11.19 14:57

K dr tak za 2 týdny, určitě bych počkala až bude po termínu MS a kdyztak ji zavolat a domluvit se. Dej pak vědět jestli to jsou ty dvojčata :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat