MS trvala necelé dva dny

67
16.11.19 12:46

Ms jen ani ne dva dny

Dobrý den, mám jednu otázku 14.11 jsem dostala ms byla normální jako vždycky ale trvalá ani ne dva dny.
Nebo spíš dneska už vůbec nic jde mi o to zda mužu být i přes to těhotná? Vůbec to nechápu vždycky jsem to měla 4-5 dní a teď ani ne dva dny a ještě k tomu už 4 dny se cítím hrozně slabá unavená nevím čím to může být a nevím byla jsem včera na pohotovosti kvůli ty slabosti a celkově mi nebylo dobré a tam mi řekli že mám nejspis jen nějakou virózu 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5945
16.11.19 12:55

Nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
16.11.19 12:57
@karkarka píše:
Nejsi těhotná.

Podle čeho to víte? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5945
16.11.19 12:58

@eva1595 tipuju.co taky jiného. Jestli myslíš, že jsi, udělej si test a máš hned jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4246
16.11.19 13:01

Pokud jsi nrmálně silně menstruovala, tak nejspíš těhotná nejsi. Když chceš jistotu, musíš si buď koupit těhotenský test a otestovat moč a pokud ani negativnímu testu z moči neuvěříš, tak si jako samoplátce skočit na krev. Tam to bude na 100%.

Určitě budeš namítat tím, že i těhotné menstruují, já také jednu takovou znám ( ovšem ta MS nebyla jako obvykle, bývala slabší). Proto píši, zajít si na krev, či otestovat moč - jako by Ti MS vynechala ( což se však nestalo).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
16.11.19 13:04
@nonina píše:
Pokud jsi nrmálně silně menstruovala, tak nejspíš těhotná nejsi. Když chceš jistotu, musíš si buď koupit těhotenský test a otestovat moč a pokud ani negativnímu testu z moči neuvěříš, tak si jako samoplátce skočit na krev. Tam to bude na 100%.Určitě budeš namítat tím, že i těhotné menstruují, já také jednu takovou znám ( ovšem ta MS nebyla jako obvykle, bývala slabší). Proto píši, zajít si na krev, či otestovat moč - jako by Ti MS vynechala ( což se však nestalo).

Ano to už mě napadlo taky jenom že bez tak jeden den ta ms byla normální a pak jen trošku špinění nejspíš zkusím ten test pro jistotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12562
16.11.19 13:28

@eva1595 Asi bych tipovala spíš tu virózu. A nebo udělej test a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
16.11.19 16:51

@eva1595 jestli je moznost, ze bys tehotna mohla byt, tak udelej test. Ale rozhodne bych toto za priznak tehotenstvi nebrala. Shodou okolnosti jsem mela minuly cyklus taky neco podobnyho, menzes jen jeden den, pak den nic, a pak obden spineni ve sprse, asi jak se mi prohralo bricho. A vubec nic to neznamenalo, test jsem si pro jistotu delala, otehotnela jsem az ted posledni cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10134
16.11.19 18:07

Pokud si nejsi jistá udělej test :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu