Mohu dělat těhotenský test při mestruaci

Anonymní
14.11.19 18:25

Menstruace můžu udělat test

Ahoj chtěla bych se zeptat zda si můžu udělat těhotensky test Když mám menstruaci? Cítím jako by jsem byla těhotná ale menstruace došla. Děkuji
Omlouvám se za anonym ale nemusí to vědět příbuzní

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1657
14.11.19 18:36

Beres antikoncepci, proběhl nechráněný styk? Jestli je menstruace tak vajíčko nebylo oplodněno tudíž nejsi těhotná. Je naprosto zbytečné dělat si test :zed: Test se děla pokud mas zpožděni minimálně den. I když můžou být výjimky. Jestli chceš tak si pro klid udělej test a fakt by mě zajímalo co na něm kromě jedné čárky bude :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
14.11.19 18:43

Určitě zkus, pokud plánuješ/snazite se tak.je mozne ze i pres MS jsi těhotná. Ja to take tak mela, ms. prisla na den presne ale.byla takova jina, druhy den jsem si udelala test a dost me to překvapilo. Celkove byla ms tak o 50%slabsi a trvala jen 3dny. Ted tu mam triletou holku😉 🙂 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4288
14.11.19 18:55

Můžeš, menstruace výsledek těhotenského testu neovlivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42308
14.11.19 19:19

@iamlenka některé ženy menstruují i v těhotenství, není třeba být hned útočná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
14.11.19 19:21

@Ginuš však píšu, ze můžou být i výjimky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 23:47

@iamlenka
Antikoncepci neberu
Pohlavní styk byl nechránění
Menstruace přišla později než měla přijít
Netestuji hned když menstruace nedorazi ale teď si myslim ze těhotná budu pohlavní styk byl několikrát nechránění je i možnost ze se to nechytilo a ja si to vsugerovavam vse je možné že :lol:
@Lathi Ano snažíme se o miminko myslela jsem si ze kdyz je menstruace tak test by nevyšel takže jsem se chtěla ujistit nebo spíše ze to nevyšlo a přišla menstruace :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat