další studium...

Anonymni
31.7.09 15:03

další studium...

Ahoj,přemýšlím o nějakém dalším studiu,mám SOU s maturitou a přemýšlela jsem nad nějakou školou,možná i pedagogickou,ale učit ve školce,poradíte někdo,jaká je to škola?
Jestli je to jedno,nebo na školku je něco jiného??Možná je to blbá otázka :-) Za odpovědi díky :-))

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
31.7.09 15:11

VS pedagogicka staci Bc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2580
31.7.09 15:12

Ahoj, pedagogická fakulta má tříleté bakalářské studium tuším vychovatelství. Mrkni na webovky Karlovy univerzity. Hodně štěstí.
LuckaH

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
31.7.09 20:14
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
1.8.09 22:08

Ahoj, studovat se dá… je to Učitelství pro mateřské školy, titul Bc. Dálkově myslím na Pedagogické fakulte univerzity J.E.Purkyně - Ústí nad Labem na tři roky, jinak dálkově to bývá většinou o rok více, takže max. délka studia by byla 4 roky. Na UJEP (Univerzita J.E.Purkyně) jsou to každé soboty, studium se celkem dá zvládnout (i proto, že je považována za nejhorší fakultu u nás :lol: ). Já už jsem tam 5.tý rok, ale na jiném oboru :oops: . Každopádně ti to zaručuje plné pedagogické vzdělání pro mateřské školy, ale pozor, jenom pro ně.
Pokud máš odvahu, rozhodně do toho jdi, práce ve školce je super. Pokud chceš podrobnosti, písni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama