Dámská obuv k sukni/šatům

• Fotoalbum (8)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.1.22 09:17

Dámská obuv k sukni/šatům

Prosím vás, co nosíte v tomto období k šatům nebo sukni? Pokouším se zakoupit nějaké kozačky a zjevně jsem úplně out, protože současné trendy ne zcela chápu. Tak jen pro inspiraci. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
705
28.1.22 09:19

Koupila jsem si kožené vysoké kozačky na šněrování, takže jdou hezky přizpůsobit noze a neplandají. Jsem s nimi moc spokojená a chodí se v nich jako v bačkůrkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
28.1.22 09:22

Ja mam tohle. Ale nevim, jestli je muj nazor relevantni ohledne mody. Jedna uzivatelka me nazvala basic bitch. :mrgreen:

Příspěvek upraven 28.01.22 v 09:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.22 09:22

@Fee-bee hledám něco podobného, ale po shlédnutí trendů si právě nejsem jistá, zda nebudu úplně za blba. Tak říkáš, že ne? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
28.1.22 09:27

Móda jde, co se bot týče, mimo mně. Důležité je pohodlí a zdraví, nosím barefoot. K sukni do zimy mám Peerka Rex :srdce: Vysoké kozačky bohužel na moje nohy neexistují :( Mám hodně hubená lýtka a nohu vel 41, což je blbá kombinace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
28.1.22 09:28
@Vesmírná drůbež píše:
@Fee-bee hledám něco podobného, ale po shlédnutí trendů si právě nejsem jistá, zda nebudu úplně za blba. Tak říkáš, že ne? :kytka:

No, po mně nikdo blbě nekouká, tak si myslím, že cajk. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4390
28.1.22 09:29

Mam nekolik klasickych kozacek v cerne a hnede barve. Nektere maji podpatky, nektere ne. Vyska pod kolena, jedny nad kolena. Mam je uz par let, ale moderni jsou porad :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.22 09:29

@vedma007 já mám zase hodně úzkou nohu, takže barefoot na sebe neseženu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.22 09:30

@VitaminC zajímá mě to u všech, ten rozptyl je fascinující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26308
28.1.22 09:30

Nosím podobné, ale jen do práce, páč dress code. Jinak si klidně vezmu conversky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
28.1.22 09:33

K zimni satum typu dlouhy svetr nosim vysoke kozacky nad kolena (mam cerne i hnede). K delsim zimnim suknim a satum mam neco jak pise @VitaminC nebo kotnikove boty na podpadku. I kdyz na ty mi ted spis pada prach-v 9mesici me spis rozcilujou, nez aby delaly paradu :lol:

Edit: jeste mam jedny k satum, ale vzhledem k tomu, ze saty jsou z harley srazu, tak moto boty s lebkama te asi moc nezajimaji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.22 09:37

@mandle-v-cokolade moto boty s lebkami jsou určitě bezva, ale aktuálně nehledám. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4641
28.1.22 09:44

@Vesmírná drůbež já upřednostňuji pohodlí, takže takto https://www.rieker-eshop.cz/…1036380.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.22 09:46

@kavenka já tedy také nehodlám kupovat něco na 9 cm podpatku. Jsou moc pěkné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18914
28.1.22 10:11

Mám tyhle celokožené a jsem s nimi moc spokojená. A nepřipadají mi nijak nemoderní, spíš nadčasové. Líbí se mi hezký tvar a že nemají podpatky. Bych se na náledí asi zabila. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat