Botky, botičky a bačkůrky | Dámská obuv k sukni/šatům
Nosím podobné, ale jen do práce, páč dress code. Jinak si klidně vezmu conversky :mavam:
- Autor: unuděná
- Vloženo: 28.01.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Nosím podobné, ale jen do práce, páč dress code. Jinak si klidně vezmu conversky :mavam:
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána