Reklama

Dar ke svatbě?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana0000
Stálice 56 příspěvků 07.03.17 14:36
dar k svatbe?

Ahojky za tyden ma svagrova svatbu vubec netusim co jim dat? premyslela jsem o 2tis.. ale chtela bych jeste k tomu nejakou malickost muzete poradit dekuji za tipy :)

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5370 příspěvků 1 inzerát 07.03.17 14:43
@jana0000 píše:
Ahojky za tyden ma svagrova svatbu vubec netusim co jim dat? premyslela jsem o 2tis.. ale chtela bych jeste k tomu nejakou malickost muzete poradit dekuji za tipy :)

Nemají nějaký seznam přání?
Hotovostí nic nezkazíš, mě osobně ale přijde lepší dát peníze nějakou zábavnou formou (ku příkladu kytice s bankovkami, prasátko „do začátku“ plné 50,– atd)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 14:44

Já bych teda zase dala klasicky do obálky a přidala třeba pár losů… :)

Janasas
Kelišová 5127 příspěvků 07.03.17 14:47

Jako za mě teda..ne jenom přijít a dát peníze v oblálce.. bez ničeho jiného..
to mi přijde strašně takové, že si člověk s tím nedal žádnou prácí a jenom fnknul peníze do obálky..
Záleží jaký máte vztah. Nám, když se vzdávala sestřenice, a víme, že si můžem dovolit mezi sebou humor.. tak jsme dali penize a ještě jeden pár jsme se domluvili a koupili malý stromek, rýč, a na něm dudlíky..
Jako zasadit strom, postavit dům- to měli čestvě a čekali miminko..
Docela jsme se báli, že to nebude pochopeno, protože to byla svatba v Praze a prostě taková usedla a my z Moravy, sranky hromady.. ale nejvíc se to ujalo.. :mrgreen: jak humorem tak oni domek docela zahradkáři..

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 07.03.17 14:56

@Janasas :palec:

@jana0000 Nevíme, jak jsou majetní a zda dva tisíce jsou peníze, které pro ně mají nějaký význam. Pokud jsou bohatí, tak budou radši za nějaký nápaditý dar, pokud hledí na každou korunu, tak naopak ty peníze pro ně jsou tím nejlepším.
Co se týká drobnosti k tomu - tak pokud mají děti, tak bych jim dal poukaz na bezplatné hlídání děti na roční výročí první manželské noci.

marfra
Generální žvanilka 23206 příspěvků 28 inzerátů 07.03.17 15:10

My jdeme na svatbu bratrankovi za mesic a ja budu delat tohle :-) Akorat to nedam do ramecku, ale do nizke ploche krabice na dno. Potom alespon muzou krabici vyuzit na pranicka co dostanou.

jana0000
Stálice 56 příspěvků 07.03.17 15:35

Holky dekuji :) ted sem nasla, rozmenit bankovky na 100kc a 200kc a dat do ramecku moc pekne to vypada asi to tak udelame

marfra
Generální žvanilka 23206 příspěvků 28 inzerátů 07.03.17 15:39
@jana0000 píše:
Holky dekuji :) ted sem nasla, rozmenit bankovky na 100kc a 200kc a dat do ramecku moc pekne to vypada asi to tak udelame

a tim rameckem, my delali kamaradum tohle

jana0000
Stálice 56 příspěvků 07.03.17 15:40

@marfra tak to nema chybu pekne :)

přírodní
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 07.03.17 15:41
@marfra píše:
a tim rameckem, my delali kamaradum tohle

My tohle dělali taky a mělo to veliký úspěch :lol:

marfra
Generální žvanilka 23206 příspěvků 28 inzerátů 07.03.17 15:43
@jana0000 píše:
@marfra tak to nema chybu pekne :)

on byl nekde na netu i navod, jak ty bankovky poskladat do toho obleceni…

edit: tady je http://www.vseprolidi.cz/…ze-k-svatbe/

unuděná
Kelišová 5370 příspěvků 1 inzerát 07.03.17 16:41

My jsme chtěli penízky na svatební cestu do USA a nejvíc nás potěšily právě bankovky a mince poskládané pod rámečkem do americké vlajky, to bylo moc hezké!

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 07.03.17 22:09
@jana0000 píše:
Ahojky za tyden ma svagrova svatbu vubec netusim co jim dat? premyslela jsem o 2tis.. ale chtela bych jeste k tomu nejakou malickost muzete poradit dekuji za tipy :)

Nějak pěkně jí ty peníze zabal. Tipů je hromada. Zkus se zaměřit na její povolání nebo koníček a dej to do toho stylu.
Edit. koukám, že to už doporučují všichni :D My to tak děláme téměř vždy.

lapagerie
Kecalka 476 příspěvků 08.03.17 13:37

My jsme dostali (a pak i dávali při svatbě kamarádce) stromkovou rozmarýnu v květináči, ozdobený navázanými ruličkami bankovek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama