Reklama

Podobné knihy? Prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terina24
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 01.03.17 09:09
Podobne knihy? Prosim poradte

Ahoj, prosim vsechny o pomoc :) moc nectu, takze nemam prehled, ale shanim nejakou knizku pro mamku… Milovala spisovatele Roberta Merleho, takze kdyz to bude podobne, bylo by to super :) neumim v te spouste knih vybrat, jsem na to fakt leva :mrgreen: jinak mamce je 57, je pracovne vytizna, takze klidne i oddechovku :)

Reklama

Reakce:

Black Tears
Závislačka 3705 příspěvků 01.03.17 09:27

Hodně si chválí knihy od spisovatelky Jojo Moyesová. Já mohu doporučit knihy od Rachel Abbott, nebo Larse Keplera.

lapagerie
Kecalka 476 příspěvků 01.03.17 09:37

A od Merla přečetla všechno? Líbily se jí spíš jeho historické knížky nebo „sci-fi“ typu Až delfín promluví, Muži pod ochranou?

Pokud historie, zkusila bych třeba autory: Ken Follet, Noah Gorden.

Paola21
Závislačka 3399 příspěvků 01.03.17 10:21

Ira Levin - Ten báječný den, Stepfordské paničky - sci-fi
William Styron - Sophiina volba - pokud se jí líbila od Merleho Smrt je mám řemeslem
z odpočinkových knih doporučuju vše od Betty MacDonald (Vejce a já, Co život dal a vzal,..)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama