Reklama

Dar pro novomanžele - taška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

e008
Závislačka 3235 příspěvků 26 inzerátů 12.10.18 21:42
Dar pro novomanzele - taska

Nemeli byste typ, co by se dalo dat novomanzelum do tasky - napr. Valecek na neposlusneho manzela? Neco s trefnou hlaskou…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

7.straka
Povídálka 41 příspěvků 12.10.18 21:50

Upřímně? Pokud ty dva neznáš tak, že o tom musíš přemýšlet, tak to nedělej. Z těhle vtípků bývá spíš trapas. Pokud nemají ofiko wish list, dej peníze.

e008
Závislačka 3235 příspěvků 26 inzerátů 12.10.18 21:56

Ze tady z 95 % se odpovida na to, na co se nikdo nepta. Ja treba prevazne dostala a prachy a zazitek z rozbalovani zadny. Je okolni zjistovali, kolik penez jsme dostali. Chci dat penize a par penez aspon nejakou srandu :roll:

Helca83
Kecalka 114 příspěvků 12.10.18 21:59
@e008 píše:
Ze tady z 95 % se odpovida na to, na co se nikdo nepta. Ja treba prevazne dostala a prachy a zazitek z rozbalovani zadny. Je okolni zjistovali, kolik penez jsme dostali. Chci dat penize a par penez aspon nejakou srandu :roll:
Ja teda souhlasim s kolegyni vyse. Dostat tasku kramu, putuje to do popelnice hned, a jeste si tukam na celo, precijen nevhodne zvolena “sranda” muze i urazit… Jestli jsi si ale jista, ze je to pobavi, prosurfuj ptakoviny a podobne eshopy a jiste na neco narazis.

Limi123
Závislačka 3270 příspěvků 12.10.18 22:07

Ja take souhlasim, nedavala bych tasku plnou blbosti. Take nerada dostavam penize, prijde mi to hloupe, ale jestli opravdu nevis co, tak radeji to. Pokud novomanzele dobre znas, tak snad vis, co by je potesilo (a taska vtipku to nebude, ani mi to neprijde vtipne - to se hodi tak leda na rozlucku se svobodou).

Ale jestli na tom „vtipku“ trvas, tak bych klidne dala jen penize + ten valecek, ale koupila bych nejaky takovy ten kvalitni neprilnavy. Ten by se pak mohl i hodit. Vlastne mi to neprijde takto jako spatny napad. Ale ne plnou tasku. Jeste bych vymyslela neco pro manzela (take vtipek, ale vyuzitelny) a smitec.

alilauter
Kecalka 148 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 22:14

My jsme treba s manželem dostali od vzdálených příbuzných mimojine takovou krabičku - vypadá jako truhla na poklad cca 15 cm. Máme v tom pisek, kamínky, par „zlatých“ srdíček a věnování. Do toho nám dali peníze, který jsme samo utratili a krabička zůstala jako dekorace a milá vzpomínka. Mě se to líbilo, mělo to nápad a něco i zůstalo :D

Limi123
Závislačka 3270 příspěvků 12.10.18 22:17
@alilauter píše:
My jsme treba s manželem dostali od vzdálených příbuzných mimojine takovou krabičku - vypadá jako truhla na poklad cca 15 cm. Máme v tom pisek, kamínky, par „zlatých“ srdíček a věnování. Do toho nám dali peníze, který jsme samo utratili a krabička zůstala jako dekorace a milá vzpomínka. Mě se to líbilo, mělo to nápad a něco i zůstalo :D

Tak tohle si musim zapamatovat :-) To je moc hezke.

Melpel
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 12.10.18 22:19

A co nějak originálně předat peníze? Na internetu najdeš mraky nápadů. Například můžeš do mísy nasypat zlaté čokoládové mince s pravými penězi. Nebo dát truhličku - mince jako poklad. Nebo „kytka“ - třeba udělat jakože pugét z něčeho, co mají rádi (salámy, sýry, sladkosti, …) a peníze přidat jako listí. Bonboniéra, kde jsou místo pralinek mince a bankovky. Nebo dort - a dovnitř můžeš přidat nějaké drobnosti, maličké dárečky. Nebo nějaká společenská hra, třeba pexeso ze společných fotek. Nebo hra, kde budou rozbalovat balíčky (třeba něco ve stylu Člověče, nezlob se, nebo může být i něco ve stylu únikovky) a v nich budou peníze a drobné dárečky.
Novomanžele neznám, možná to mají jinak, ale v mém okolí nikoho nepotěšily dárky s „vtipnými“ hláškami. Ačkoli to byl svatební dar, doma si to nevystavili, buď to rovnou vyhodili, nebo to skončilo ve sklepě. Největší úspěch měly právě originální dárky, u kterých bylo vidět, že nad nimi darující přemýšlel, že jen nešel do obchodu a nekoupil, co mu padlo do oka.

Melpel
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 12.10.18 22:21

@alilauter Jé, než jsem dopsala svůj příspěvek, koukám, že nápad s truhličkou tu už je. :) A ještě o chlup lepší, než můj návrh. Pěkné. :)

tumpach
Kelišová 5864 příspěvků 12.10.18 22:46
@Melpel píše:
A co nějak originálně předat peníze? Na internetu najdeš mraky nápadů. Například můžeš do mísy nasypat zlaté čokoládové mince s pravými penězi. Nebo dát truhličku - mince jako poklad. Nebo „kytka“ - třeba udělat jakože pugét z něčeho, co mají rádi (salámy, sýry, sladkosti, …) a peníze přidat jako listí. Bonboniéra, kde jsou místo pralinek mince a bankovky. Nebo dort - a dovnitř můžeš přidat nějaké drobnosti, maličké dárečky. Nebo nějaká společenská hra, třeba pexeso ze společných fotek. Nebo hra, kde budou rozbalovat balíčky (třeba něco ve stylu Člověče, nezlob se, nebo může být i něco ve stylu únikovky) a v nich budou peníze a drobné dárečky.
Novomanžele neznám, možná to mají jinak, ale v mém okolí nikoho nepotěšily dárky s „vtipnými“ hláškami. Ačkoli to byl svatební dar, doma si to nevystavili, buď to rovnou vyhodili, nebo to skončilo ve sklepě. Největší úspěch měly právě originální dárky, u kterých bylo vidět, že nad nimi darující přemýšlel, že jen nešel do obchodu a nekoupil, co mu padlo do oka.

souhlas, někdy vtipné může přijít nevhodné
já jsem teda také nejdříve nevěděla, peníze do obálky jen tak mi přišly opravdu hloupé,
koupila jsem dvě skleničky na sekt, byly se srdíčkem a s kamínkem, a do toho dala peníze, a co vím, tak je potěšily
https://www.glami.cz/…ks-16751468/ - bylo to na tento způsob

Hoa Mai
Kelišová 5629 příspěvků 16 inzerátů 13.10.18 00:30

@e008 My jsme jednem kamaradum davali ke svatbe zlatou cihlu. Resp. penize ve zlate cihle. Penize jsme dali do male krabicky a ve vetsi krabicce (od Ramy) zalili sadrou,aby vznikl odlitek „cihly“.Tu jsme pak natreli zlatou barvou.Domluvili jsme se s par kamarady,kteri udelali to same, cihlicky dali do truhly a vymysleli k tomu ukoly na zpusob honby za pokladem - novomanzele hledali. Myslim,ze se jim to libilo.Kdyz poklad nasli,bylo jim naznaceno,ze maji doma cihly rozbit,takze ve finale nemeli doma zadne zdorby,ale ani to nebylo nudne predani penez v obalce.

Alyss1
Závislačka 2775 příspěvků 7 inzerátů 13.10.18 07:02

Take nerada davam jen penize. Ale ten napad s hetkou truhlickou, soskou, kamenem atd je sice pekny, nicmene pokud nevesta takto dostane deset daru, bude z deseti pamatnych truhel v obyvaku nestastna. Radeji bych dala neco pouzitelneho. Jiz zminene sklenicky? Spolecenska hra?

Ten valecek je nahodou docela vripnej a treba se bude hodit.

Co pridat nejake koreni (aby spolecny zivot nebyl bez chuti), plysova pouta (na neposlusnou manzelku), kondomy, a dudlik (az kondomy dojdou)?!?:):)

Janita3
Kecalka 177 příspěvků 13.10.18 23:50

Co třeba do dárkové tašky zabalit zážitky pro dva, ALE:

Prohlídka zámku - visací zámek

Piknik pro dva - cucátko piknik 2×

Výlet pro dva, dle vlastího výběru - jízdenka MHD 2×

Kino pro dva - DVD a popcorn do mikrovlnky

Šumava na celý víkend - chléb Šumava

Italská večeře - špagety a kečup…

Pěkně všechno zabalit s pěkným popiskem. My toto použili ve svatební tombole a měli jsme obrovský úspěch :lol: Myslím, že se ale dá výše použít i jako vtipný svatební dar, pokud tedy tombola nebude v plánu.

Bubla_Bučková
Závislačka 3390 příspěvků 14.10.18 09:31
@Janita3 píše:
Co třeba do dárkové tašky zabalit zážitky pro dva, ALE:

Prohlídka zámku - visací zámek

Piknik pro dva - cucátko piknik 2×

Výlet pro dva, dle vlastího výběru - jízdenka MHD 2×

Kino pro dva - DVD a popcorn do mikrovlnky

Šumava na celý víkend - chléb Šumava

Italská večeře - špagety a kečup…

Pěkně všechno zabalit s pěkným popiskem. My toto použili ve svatební tombole a měli jsme obrovský úspěch :lol: Myslím, že se ale dá výše použít i jako vtipný svatební dar, pokud tedy tombola nebude v plánu.

No a smysl? Kečup si vystavim na Poličku? :nevim: Všechno tohle je fajn tak max na rozlučku. Pokud nechci jen obálku, vymyslím originální předání peněz typu bonboniera, krásnou jsme dostali speciální láhev vína s datem svatby a prostě etiketa na míru a v tom rulicky, origami z peněz, kytky z peněz, obrazy z peněz, drobné v prasatku..

Uživatel je onlineJar Jar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 14.10.18 09:41
@Bubla_Bučková píše: No a smysl?

Jde o takzvaný žert. Uvádí se, že až 10 % lidí není schopno žert pochopit. No nic, pusť to z hlavy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >