Reklama

Zaplacení správního poplatku před svatbou - kde ho zaplatit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 07:05
Matrika a svatba

Dobré ráno, prosím vás v sobotu mám svatbu. Úřední dny jsou u nás úterý a čtvrtky jen matrika má čtvrtek, pátek zavřeno a to já nevěděla a nemáme zaplacený správní poplatek, zrovna dneska jsem se na to chystala a teď zjistím tohle… Paní na matrice nám, ale říkala, že správní poplatek můžeme nejpozději zaplatit den před svatbou. Myslíte, že se to nevztahuje na pokladnu kam mám jít poplatek zaplatit? Vůbec teď nevím co dělat.

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9724 příspěvků 11.10.18 07:22

Zavolej na urad nebo tam dojdi, udelej psi oci. Nekdo tam bude, pochybuju, ze te odmitnou.

stinga
Závislačka 3735 příspěvků 7 inzerátů 11.10.18 07:31
@Anonymní píše:
Dobré ráno, prosím vás v sobotu mám svatbu. Úřední dny jsou u nás úterý a čtvrtky jen matrika má čtvrtek, pátek zavřeno a to já nevěděla a nemáme zaplacený správní poplatek, zrovna dneska jsem se na to chystala a teď zjistím tohle… Paní na matrice nám, ale říkala, že správní poplatek můžeme nejpozději zaplatit den před svatbou. Myslíte, že se to nevztahuje na pokladnu kam mám jít poplatek zaplatit? Vůbec teď nevím co dělat.

poplatek běž normálně zaplatit na pokladnu :kytka:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 11.10.18 07:32

Místo vypisování tady, bych z zvedla telefon a nebo zadek a zeptala se na úřadě. Co jiného chceš poradit?

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 11.10.18 07:35
@stinga píše:
poplatek běž normálně zaplatit na pokladnu :kytka:

Nás teda nikam na pokladnu neposlali. Platili jsme přímo na matrice. Hned si to zavedli a pak mám už jen před svatbou volali, jestli vše platí. Každý úřad to má jinak.

stinga
Závislačka 3735 příspěvků 7 inzerátů 11.10.18 07:37

@P4ja jo, to je pravda, u nás se to dá zaplatit buď přímo na matrice taky, ale též na hlavní pokladně, která je v jiné budově

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10047 příspěvků 11.10.18 07:38

U nás potřebuješ na pokladnu lístek z te matriky. Asi bych je zkusila jít ukecat

lachtanice86
Kelišová 5999 příspěvků 11.10.18 07:56

Co takhle radši zavolat na úřad?

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 11.10.18 08:09

Pošli ho mně, já to zařídím… :mrgreen:

terien
Echt Kelišová 7627 příspěvků 11.10.18 08:25

Panebože :roll: a jak my to máme vědět, když ani nevíme o jaké město jde? Jestli jsi tak neschopná, že ani nedojdes na úřad se zeptat nebo tam neumíš zavolat, tak se snad ani nevdávej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 09:51

Vy jste úplně blbý děvčata, psala jsem to v 7 ráno a o to bohužel je celý magistrát zavřený. Hned v 8:00 jsem tam stála abych to vyřešila, chtěla jsem se jen uklidnit tady abych se tak nestresovala takže si laskavě nechte blbý kecy o neschopnosti, děkuju.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10047 příspěvků 11.10.18 09:55
@Anonymní píše:
Vy jste úplně blbý děvčata, psala jsem to v 7 ráno a o to bohužel je celý magistrát zavřený. Hned v 8:00 jsem tam stála abych to vyřešila, chtěla jsem se jen uklidnit tady abych se tak nestresovala takže si laskavě nechte blbý kecy o neschopnosti, děkuju.

Blbá jsi spis ty. Měla jsi tu i normální rady, ale místo poděkování mas pitome komentáře. A btw neschopna jsi, když ani nezaplatíš poplatek za svatbu včas. Tohle fakt jednoho akorát otráví chtit pak někomu radit

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 11.10.18 09:58
@Anonymní píše:

No, vidíš. Na to nebyla třeba zakládat diskuze ne?? Prostě jsi došla na úřad a zeptala se a vyřídila. To se tak normálně dělá. Máme tě plácat po rameni, jak jsi to zvládla??

terien
Echt Kelišová 7627 příspěvků 11.10.18 10:18
@Anonymní píše:
:mrgreen: my jsme blbý, protože ty jsi nemohla hodinu počkat a musíš to řešit tady na diskuzi, ačkoliv nikdo neví, co je to za město. A jak si máš utřít zadek s tím poradit nechceš? :lol: :lol:

Šarlota4
Echt Kelišová 9724 příspěvků 11.10.18 10:45
@Anonymní píše:

blbá seš uplně ty, když si nedokážeš pohlídat termíny úřadu a nezaplatit takovou věc v čas.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >