Dáreček k jednomu roku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
57
7.1.22 11:35

Dáreček k jednomu roku

Ahoj holky, opět prosba🙏
Naše Rozarka bude mít za 14 dnů rok. K Vánocům dostala obleceni, knížky, kostky, dřevěný kocarek, dřevěné puzzle, balonek…
A teď dilema, co ji dat k narozeninám?
Chci něco originalni, co zaujme takhle malé dite(holcicku)nechci nic hrajícího z plastu-jsem pro neco kreativního, dřevěného…popr. tip na knihu(Svojtka)
Napadla mě houpačka 5v1 Montessori ale nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
7.1.22 11:43

Trihorse kulickova draha je u nas top.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
7.1.22 11:43

A ta houpacka je taky super. U nas hodne využívána

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
7.1.22 11:44

My teď řešíme co dát k roku klukům :mrgreen: vidím to na odrazedlo, rozšíření stavebnice Mega blocks, dřevěné vkladacky, nějaké tahačky - dřevěné zvířátko, taková ta dřevěná zatloukacka, dřevěná kostka s tvary na vkládání, pár knížek (krteček a nějaké na poznávání zvířátek), další dřevěné puzzle… O té houpačce jsem taky uvažovala ale naši kluci by se na ní navzájem asi zabili :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
7.1.22 11:46

@Nenitamduch že se do toho tak pletu… Myslíš, že by ta dráha zabavila i hodně aktivní děti? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
7.1.22 11:49
@Nenitamduch píše:
A ta houpacka je taky super. U nas hodne využívána

Prave to je moje topka…i když teda máme velkou houpacku(zavesnou)přímo v obyvaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
7.1.22 12:02
@Elea9 píše:
My teď řešíme co dát k roku klukům :mrgreen: vidím to na odrazedlo, rozšíření stavebnice Mega blocks, dřevěné vkladacky, nějaké tahačky - dřevěné zvířátko, taková ta dřevěná zatloukacka, dřevěná kostka s tvary na vkládání, pár knížek (krteček a nějaké na poznávání zvířátek), další dřevěné puzzle… O té houpačce jsem taky uvažovala ale naši kluci by se na ní navzájem asi zabili :lol:

Odrážedlo to plastové klasické? uz vám kluci chodi?
I nad tím jsem uvazovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
7.1.22 12:07
@Elea9 píše:
@Nenitamduch že se do toho tak pletu… Myslíš, že by ta dráha zabavila i hodně aktivní děti? :think:

Zabavi u nas celou rodinu, je to nejakym zpusobem uklidnujici jak pustis tu kulicku a ona dojede dolu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
7.1.22 12:53

@ToDe kluci budou mít nejspíš Odrážedlo FUNNY WHEELS Rider SuperSport 2v1… No teď jen jim deset měsíců, stojí od osmi měsíců, v devátém se začali prechytavat a částečně pouštět nábytku a teda padat, v tom už jsou mistři :lol: od toho 9m už se oba drží jen tak jako že se jednou rukou opírají a jeden 14 dní, druhý týden obchází nábytek… Takže myslím, že do toho roka budou už chodit pěkně… No a pokud ne tak dostanou ty drobnosti okolo a odrazedlo za ten měsíc dva.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2374
7.1.22 13:12

@ToDe To všechno dostala k Vánocům? Roční dítě? Škoda, že jste jednu z těch věcí neodložili na narozeniny.
Koupila bych jí knížku, udělala výzdobu z balónků a upekla dort, který můžou i takhle malé děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
7.1.22 18:44

@ToDe houpačka je super volba. My jsme nedávno kupovali synovi k prvním narozeninám suchý bazenek s balonkama. Byl a pořad je nadšený 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
7.1.22 21:24
@Elea9 píše:
@ToDe kluci budou mít nejspíš Odrážedlo FUNNY WHEELS Rider SuperSport 2v1… No teď jen jim deset měsíců, stojí od osmi měsíců, v devátém se začali prechytavat a částečně pouštět nábytku a teda padat, v tom už jsou mistři :lol: od toho 9m už se oba drží jen tak jako že se jednou rukou opírají a jeden 14 dní, druhý týden obchází nábytek… Takže myslím, že do toho roka budou už chodit pěkně… No a pokud ne tak dostanou ty drobnosti okolo a odrazedlo za ten měsíc dva.. :)

Naše mala taky takhle “capala”, pak byla nemocná a od te doby je na sebe opatrná. Za ruce(i za jednu)pekne chodi, sama ujde par krucku ale chůzi bych to nenazvala;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
7.1.22 21:25

@pet p ano, tohle byly darecky od cele rodiny, pak těžko něco odložit.
Když každý z nás se těšil na tu její první reakci;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
7.1.22 21:27

@Michaela2212 i nad bazenkem jsem premyslela…ale když vidím, co občas dokáže s kostkama uklizela bych balonky i na zahradě:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
7.1.22 22:51

@ToDe Jo pravda 😂balonky jsou všude ale on má z toho takovou radost, že mi ani to uklizeni nevadí 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat