Dárek pro 11 letou holku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alyss1
Závislačka 2723 příspěvků 02.03.18 13:07
Darek 11 holka

Agoj akutne hledam inspiraci. 11 leta slecna. K narozeninam. Kamaradu dcera, cena cca 200-500. Ma rada kone, ma “konsky playmobil” ale to tu nemaji. Nejake tipy? Ja mam mladsi a kluky, jsem mimo. Dik!

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9119 příspěvků 02.03.18 13:10

Deskova hra, povleceni s konem

lapagerie
Kecalka 403 příspěvků 1 inzerát 02.03.18 13:10

Moje 11 letá taky miluje koně, k svátku si přála figurku koně s jezdcem od SCHLEICH. Jsou krásný.

Alyss1
Závislačka 2723 příspěvků 02.03.18 13:12

@lapagerie @Šarlota4 diky. Hramne taky napadla, musim se podivat co tu maji.

Prave nevim zda figurku uz nemaji…

zrnko
Kecalka 312 příspěvků 02.03.18 13:32

Pro 11-ti letou bych koupila treba strirne nausnice nebo retizek s priveskem kone ci podkovy.

lucielorenc
Kecalka 262 příspěvků 10 inzerátů 02.03.18 13:52

Pokud máte poblíž stáje, tak třeba poukaz na vyjížďku :)

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 02.03.18 13:55

Řešila jsem to stejne asi před měsícem, nakonec dostala ručně malovany obraz konů (ne mnou malovany), tričko s koněm a pak sadu vybarvovacich nalepek. to vše, co se tyka konu, pak sadu gelovek a fixek.

zrcadlo
Kelišová 6327 příspěvků 02.03.18 14:05

Neteř je o fous mladší, ale frčí u nich ta trička s oboustrannými flitry, právě má jedno s koněm, ale kupované v Německu, nevím, jestli se dá sehnat i tady.

navy blue
Kecalka 209 příspěvků 02.03.18 14:13

Povlečení s koněm super nápad, flitrové tričko by moje 11 nevzala na sebe, z dárků ocenila třeba kelímek na výrobu ledové tříště a fimo

edit - a jestli něco s obrázkem koně, tak raději realistický

Příspěvek upraven 02.03.18 v 14:14

nozu
Extra třída :D 11054 příspěvků 02.03.18 14:13

Dceři je 11, jí bych udělala radost vakem na záda s obrázkem koně

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Nessie, příšera z jezera: Vědci konečně rozluští záhadu odebráním vzorku DNA

Existuje, nebo neexistuje lochnesská příšera? Nejslavnější bájný živočich na... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama